Targi trwają: nowości  ABB Busch Jaeger, Bang&Olufsen, LOEWE, Porsche, SONY…

Targi trwają: nowości ABB Busch Jaeger, Bang&Olufsen, LOEWE, Porsche, SONY…

Jakie niespodzianki czekają odwiedzających pierwsze polskie targi i wystawę nowoczesnych technologii dla domu i biura? Na początek trochę informacji o tym kogo można się spodziewać:

Sony VPL-VW1000ES jest pierwszym na świecie projektorem do kina domowego umożliwiającym wyświetlanie zdumiewających obrazów 4K, których rozdzielczość (4096 x 2160 pikseli) jest czterokrotnie większa niż obrazów Full HD. Do tego amplituner kina domowego 4K? O co chodzi? Cóż, przygotujcie się na kolejną zmianę pokoleniową. FullHD to już za mało. Przed nami jeszcze wyższa rozdzielczość.

Sprzęt będzie można zobaczyć na pierwszych polskich targach DOM INTELIGENTNY i wystawie sprzętu kina domowego 25-27.10.12 w Soho Factory w Warszawie. SONY zaprasza na prawdziwe kino domowe!

Do historii przeszły już czasy, kiedy wyłącznik ma pełnić swoją podstawową funkcję. Teraz jest to dzieło współczesnego designu. Kunszt wzornictwa. I część zaawansowanego systemu. Systemu domu inteligentnego. A jak wygląda nowa wizja mieszkania? Jak wygląda sterowanie nowoczesnym systemem? Dyrektor marketingu Krzysztof Żurek chwali ideę targów i popiera nową inicjatywę. I zapewnia, że będzie co podziwiać z oferty Busch Jaeger.

A jak wygląda zintegrowany i kompletny system urządzeń przeznaczonych do sterowania różnymi systemami w budynku? Jak przedstawiają się panele sterujące, by wszystko mieć pod kontrolą? Zaawansowany system od podstaw: sensory, urządzenia systemowe, okablowanie, elementy dodatkowe. Pełnię swoich możliwości zaprezentuje firma Synergia Tech. Jak zapewnia Paweł Dylewski nie zabraknie nadzwyczaj ciekawych rozwiązań, które będzie można zobaczyć na targach DOM INTELIGENTNY w Soho Factory w Warszawie 25-17.10.12.

A to nie jedyne niespodzianki, jakie czekają na targach. Zobaczycie również niesamowite Porsche…

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *