TechniSat: przypomnienie przez email

TechniSat: przypomnienie przez email

Cyfrowy tuner do odbioru telewizji może komunikować się z użytkownikiem poprzez… email. I także ze znajomymi użytkownika. Nie tylko w formie przypomnień ale także cotygodniowego newslettera. Wszystko po to by nie przegapić określonego programu w TV.

Czego się nie robi by nie przegapić programu w telewizji? W nowych tunerach cyfrowych TechniSat ISIO zastosowano ciekawe oprogramowanie, które powstało we współpracy z nadawcą europejskiego programu kulturalnego ARTE. W ramach usługi ARTE a la carte widzowie będą otrzymywać powiadomienia pocztą elektroniczną. Określenie widzowie oznacza przy tym użytkownika tunera jak i wybrane grono znajomych. Prócz przypominania w ramach usługi będzie jeszcze generowany newsletter, wysyłany do odbiorców raz w tygodniu.

Prócz rozwiązania ARTE a la carte TechniSat chwali się także nowym uaktualnieniem oprogramowania tunerów ISIO. Bezpłatna aktualizacja TechniMatic zmienia tuner w urządzenie, które automatycznie sprawdza dostępność nowego oprogramowania i samoczynnie je pobiera i instaluje.

Kolejnym usprawnieniem jest specjalna aplikacja MyTechniSat-App dla produktów z iOS (iPhone, iPad, iPod). To połączenie zdalnego sterowania z dostępem do funkcji programu EPG. Smartfon lub tablet pełni funkcję zaawansowanego pilota z pełnym wykorzystaniem możliwości ekranu dotykowego. Dzięki temu łatwiej korzystać z zintegrowanej przeglądarki internetowej (bezpośrednie sterowanie kursorem, przewijaniem oraz powiększaniem) a także z zasobów video YouTube (obsługiwany standard HTML 5).

 

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *