The Hi-End Studio: od robota po francuskie głośniki

The Hi-End Studio: od robota po francuskie głośniki

Amerykańskie roboty sprzątające i francuskie ekskluzywne zestawy głośników. Oto ciekawy duet do domu inteligentnego. W The Hi-End Studio na targach i wystawie sprzętu kina domowego w Soho.

Zacznijmy od robota Neato Robotics. Wyposażony w laserowy dalmierz tworzy dookólną wirtualną mapę domu i wykrywa przeszkody. To odkurzacz wyposażony w system bezworkowy, co ułatwia opróżnianie i czyszczenie. Opcja programowania czasu startu umożliwia ustawienie sprzątania na dowolną porę każdego z dni tygodnia. Odkurzacz sam odnajdzie drogę do stacji ładowania niezależnie od tego, czy już skończył sprzątanie, czy po prostu zabrakło mu energii w akumulatorach. Może wznawiać czyszczenie po doładowaniu nawet 3 razy. W trakcie jednej sesji zdoła pokryć nawet 200m2.

Cabasse to zaś wyrafinowane francuskie zestawy głośników. Do kina domowego jak i do klasycznego stereo. Na wystawie będzie można sprawdzić i posłuchać zestawy z nowej kolekcji MT31. To najpopularniejsze modele z gamy Cabasse w Polsce. Kolekcja głośników dostępna jest w pełnej gamie: półkowe, podłogowe, ścienne a także specjalnie pod ekran. Do obejrzenia a przede wszystkim posłuchania na wystawie sprzętu kina domowego w Soho.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *