Targi, targi i…. po targach

Targi, targi i…. po targach

Tak było podczas pierwszych w Polsce Targów Dom Inteligentny i Wystawy Kina Domowego. Pomimo ulewnego deszczu pierwszego dnia i obfitej śnieżycy ostatniego dnia, odwiedziło nas baaaardzo wiele osób.

A galeria w załączeniu? To trzeci dzień targów w śnieżnej scenerii. To jednak wcale nie odstraszyło widzów. A może wręcz zachęciło? Trzeba przyznać, że okolice hali wystawowej przykryte białym puchem przedstawiały się wyjątkowo nastrojowo. A co w hali? Na wystawie?  Tym razem niech za komentarz posłużą zdjęcia. Kolejne zrobimy już za rok, gdyż termin przyszłorocznej wystawy niemal idealnie pokrywa się z tegorocznym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom i Wystawcom! Jeżeli uważacie, że były niedociągnięcia, prosimy uprzejmie o Wasze komentarze. Obiecujemy wszystkie bardzo dokładnie przeanalizować i uwzględnić w kolejnej edycji. I już dziś na nią zapraszamy. To już za rok! Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia!

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *