Wyszalej się w ogrodzie. I przygotuj już na zimę

Wyszalej się w ogrodzie. I przygotuj już na zimę

Masz ogród wokół domu? To czas na wzmożone jesienne prace ogrodowe, by przygotować się do zimy. A potem jak sypnie śniegiem? Jest szansa na szybką zmianę traktora ogrodowego w porządny pług by odśnieżyć podjazd.

Jesień to czas wzmożonej aktywności firm związanych ze sprzętem ogrodowym. Mają bowiem sporo do pokazania. Na początek Husqvarna.

Traktor Husqvarna CTH 184T

Traktor z pojemnikiem na trawę, nadaje się do prac na dużych terenach zieleni. Wyposażony w dwucylindrowy silnik Kawasaki smarowany ciśnieniowo. Możliwość łatwego przełączania pomiędzy zbieraniem a funkcją BioClip (rozdrabnianiem) nie ruszając się z fotela kierowcy. Duży wybór osprzętu umożliwia wszechstronne wykorzystanie traktorów przez cały rok. Przy zakupie traktora CTH 184T w pakiecie jeszcze praktyczne gadżety, które w ramach oferty nie wymagają dopłaty: lemiesz oraz łańcuchy śniegowe.

Automatyczna kosiarka Husqvarna Automower® 305

Kosi tereny o wielkości do 500 m². Lekka konstrukcja. Sama powraca automatycznie do stacji, by doładować akumulator. Łatwy w obsłudze podświetlany wyświetlacz oraz klawiatura umożliwiają personalizację ustawień. Posiada alarm i blokadę za pomocą kodu PIN. Dzięki napędowi elektrycznemu, kosiarka Automower® nie wytwarza szkodliwych spalin.

Odśnieżarka Husqvarna ST 121E

Kompaktowy jednostopniowy pług do odśnieżana ścieżek i podjazdów. Jest bardzo zwrotny, a rozwiązanie zdalnego sterowania wyrzutnikiem ułatwia ustawianie kierunku wyrzutu śniegu. Wyposażona w mocny silnik z rozrusznikiem elektrycznym. Skuteczne oświetlenie diodowe (LED) umożliwia pracę także wczesnym rankiem lub późnym wieczorem.

 

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *