Yamaha PDX-11: mobilny system głośnikowy

Yamaha PDX-11: mobilny system głośnikowy

Prócz iPhone’a można nosić ze sobą mobilny system głośnikowy.  Tak przynajmniej uważa Yamaha, która chwali się swoim najnowszym dziełem: zestawem głośnikowym PDX-11.

Zestaw łatwo rozpoznać po kanciastej obudowie. Zmieszczono w niej dwudrożny system głośników z 10 cm wooferem i dedykowanym tweeterem. Przedstawiciel firmy twierdzi, że 10 cm woofer to bardzo duży głośnik do odtwarzania silnych niskich tonów i pięknych średnich częstotliwości. Jasne. Wierzymy na słowo.

Aktywny głośnik współpracuje z telefonami iPhone (3G, 3GS i 4) a także odtwarzaczami iPod (video 5 gen, classic, nano, touch). Można do niego podłączyć także każdy inny telefon, czy odtwarzacz MP3 połączony tradycyjnie: przewodowo przez gniazdo AUX-in.

PDX-11 może być podłączony do sieci elektrycznej albo przez 6 baterii AA. W przypadku pracy na baterii sprzęt powinien pograć nie dłużej niż przez 8 godzin.

Cena 569 zł.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *