ZAPROSZENIE DLA ARCHITEKTÓW

ZAPROSZENIE DLA ARCHITEKTÓW

PIERWSZE POLSKIE TARGI DOMINTELIGENTNY.PL  oraz WYSTAWA SPRZĘTU AUDIO/VIDEO I KINA DOMOWEGO odbędą się już w październiku 2012 na terenie SOHO FACTORY w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 25.

Organizator DI Media&Co Sp. z o.o. zapewnia, że chce stworzyć niebanalne show, odbywające się cyklicznie co roku i mające ambicje być największą tego rodzaju imprezą w Europie Wschodniej.

Targi traktują o nowoczesnych i ekologicznych  rozwiązaniach, technologiach inteligentnego zarządzania budynkiem oraz wystawę szeroko rozumianych systemów audio/video i kina domowego. Kluczowe będzie pokazanie integracji tych systemów oraz ich możliwości.

Organizator przygotował osiemnaście stoisk (szer. 4m, gł. 3 m) dla pracowni architektonicznych otwartych na nowe technologie. Powierzchnia jest całkowicie darmowa* w zamian za aktywne uczestnictwo architektów podczas trzech dni targowych (czw-sb) oraz niebanalną i wyróżniajacą się pomysłowością ich aranżację. Wizualizacje należy przesyłać na adres  arek@backup.dominteligentny.pl w terminie do 20 września 2012. Wybór pracowni, która otrzyma stoiska należy do Organizatora.

Swoją obecność na targach potwierdzili już liczni producenci i dystrybutorzy rozwiązań domów inteligentnych, systemów kina domowego, instalatorzy branżowi.

W trakcie imprezy odbędą się m.in. wykłady i prezentacje ekspertów oraz producentów urządzeń dla profesjonalistów. Na widzów czekać mają niezliczone ilości gadżetów, specjalnie na ten cel budowane sale kinowe oraz prezentacje nowości elektronicznych, również tych prosto z berlińskiej IFY.

DOM&WNĘTRZE oraz TV DOMO+ HD obejmują patronat medialny nad imprezą.

*uczestnik ponosi jedynie minimalne koszty przyłącza energii elektrycznej, ścianki działowej oraz wywozu śmieci. Dodatkowo otrzymuje zaproszenie na spotkanie Wystawców.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *