Zautomatyzowane moduły do sprzętu AV

Zautomatyzowane moduły do sprzętu AV

Znacie opowieść o górze i Mahomecie? Teraz jest szansa, że to przysłowiowa góra przyjdzie do Mahometa. Nie trzeba już będzie przestawiać foteli czy kanap, by idealnie siedzieć przed TV. Teraz TV można swobodnie przestawiać tak, by uzyskać optymalne warunki do oglądania. A wszystko to dzięki pomysłowym systemom mocowania opartych o rozwiązanie Robolift.

Nowe moduły Robolift umożliwiają rotację podwieszonego ekranu TV lub projektora. Zaprojektowano je tak, by można było tworzyć indywidualnie dopasowane systemy mocowania z możliwością rotacji w zakresie od 0,5 metra aż do 8 metrów (wszystko oczywiście uzależnione od wymiarów pomieszczenia i potrzeb). Po modyfikacji istnieje możliwość horyzontalnego przemieszczania ekranu nawet na odległość do 12 metrów. Ekran można przesuwać ręcznie lub skorzystać z automatycznego przestawiania przy użyciu siłownika. Wcześniej użyty termin rotacja nie jest na wyrost. Mocowanie umożliwia rotację w zakresie do 345 stopni!

Rozwiązanie jest uniwersalne. Konstrukcja umożliwia obciążenie maksymalnie do 100 kg, przy czym zależnie od produktu ramię może udźwignąć sprzęt o masie 50 kg a mechanizm tzw. windy: do 35 kg. Sam uchwyt i ramię dostosowano do 3 standardów mocowania. Okablowanie można schować w aluminiowych szynach dostępnych w różnych wariantach wykończenia: srebrnym, czarnym, kolorze miedzi i inox.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *