Zintech na wystawie w Warszawie

Zintech na wystawie w Warszawie

Jak wyglądają kompleksowe rozwiązania dla inteligentnych domów? Od wyłącznika poprzez program zabezpieczeń elektronicznych po system zarządzania budynkiem. Świat inteligentnych systemów od przysłowiowej kuchni do zobaczenia w Zintech na targach w warszawskim Soho.

Zakupienie elementów systemu automatyki EIB lub jakiegokolwiek innego systemu nie sprawi, że nasz dom od razu zmieni się w inteligentny budynek. Zastosowanie standardowych ustawień to także wciąż za mało. Każdy system musi być potraktowany indywidualnie, tak by najlepiej dopasować się do danego domu, apartamentu, budynku czy mieszkania. A dlaczego indywidualnie?

Wiele zależy od konstrukcji, warunków działania i zadań, które ma realizować system w inteligentnym domu. Ponadto, szczególnie z perspektywy instalatora niekiedy konieczne jest korzystanie z innego protokołu transmisji danych niż najpowszechniejsze rozwiązania w danej dziedzinie. Wówczas aby umożliwić komunikację z urządzeniem transmitującym dane za pomocą innego języka, konieczne jest zaimplementowanie dowolnego protokołu na potrzeby konkretnej instalacji. Brzmi zbyt akademicko?

Na wystawie w Soho będzie można poznać jak wygląda zdalna obsługa różnych instalacji w domu. A ponadto jak sterować węzłem cieplnym, korzystać z videodomofonu, kontrolować kino domowe i multiroom. Do obejrzenia zaawansowane głośniki speakercraft i bose, projektory projectiondesign, kompleksowe systemy sterowania Crestron a także rozwiązania PLC SAJA i KNX.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *