Zlewozmywaki – inspiracja wielopoziomową strukturą teatru

Zlewozmywaki – inspiracja wielopoziomową strukturą teatru

Seria Stage to seria zlewozmywaków firmy Teka, których powstanie zostało zainspirowane wielopoziomową strukturą teatru, skoncentrowaną wokół sceny. Urządzenia z linii Stage łączą głębokie komory i wyjątkowo płaski ociekacz – dwa wyprofilowane poziomy skutecznie odprowadzają wodę w kierunku sceny – komory.

Linia Stage to kombinacja komór, wymiarów i kształtów, które wraz z szeroką gamą akcesoriów stanowią interesujące pod względem designu i funkcjonalne urządzenia. Modele z serii Stage są dwu- lub jednokomorowe, a głębokość komór sprawia, że są bardzo praktyczne. Dodatkowo funkcjonalność każdego z nich podnosi płaski ociekacz z profilowanymi poziomami. W zależności od modelu dostępne są wersje z ociekaczem po lewej lub prawej stronie. Klienci mogą wybierać spośród klasycznych kształtów prostokąta (modele Stage: 60 B-CN, 60 S-CN, 45 B-CN) lub bardziej awangardowego trapezu (model Stage 60 E-CN). Wszystkie modele wykonane są ze stali polerowanej, dzięki czemu świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, a utrzymanie ich w czystości jest bardzo łatwe. Istotną cechą modeli z linii Stage jest pojemna komora, która we wszystkich modelach, niezależnie od tego, czy są jedno- czy dwukomorowe, ma wymiary: 34 x 40 x 18 cm. Wszystkie urządzenia przeznaczone są do montażu przez wpuszczenie w blat – w otwór o określonych przez producenta wymiarach. Dopasowaną wzorniczo baterię zlewozmywakową można wygodnie zamontować w jednym z dwóch przygotowanych fabrycznie otworów. Zależnie od modelu w cenie zlewozmywaka dostępne są określone akcesoria. Są to: komplet odpływowy z automatem zamykającym z zaworami 3½ cala z przedłużką i syfonem, wkład sitowy stalowy oraz deska szklana, która doskonale prezentuje się na stalowych zlewozmywakach. Natomiast w wyposażeniu dodatkowym dostępny jest kosz na naczynia. Każde z tych akcesoriów znacząco wpływa na podniesienie funkcjonalności i komfortu użytkowania zlewozmywaka. Producent informuje, że urządzenia nie są odpowiednie do montażu na końcu szeregu przy ścianie.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *