Zostań jurorem konkursu i zagłosuj na najciekawszy projekt

Zostań jurorem konkursu i zagłosuj na najciekawszy projekt

W dniu 22.08 zakończony został etap przesyłania prac w konkursie „ROCKPANEL – zmień wizję w projekt”. Panele ROCKPANEL stosowane są do tworzenia fasad, elementów ozdobnych wokół dachów oraz elementów wykończeniowych w budynkach.

Przesłane prace konkursowe pokazują ogromną różnorodność, kreatywność i pomysłowość – olbrzymi potencjał, który drzemie w polskich projektantach i architektach. Prace konkursowe zgłaszane były przez grupy projektowe z dużych biur architektonicznych, jak również przez samodzielnych projektantów z pracowni jednoosobowych.

Projekty konkursowe pokazują, jakie możliwości daje wykorzystanie produktów ROCKPANEL. Ten różnorodny materiał elewacyjny pozwala na śmiałe realizacje fasad, w zależności od wizji projektanta: fasady pełne koloru, z metalicznym błyskiem, imitujące strukturę i kolor drewna. ROCKPANEL umożliwia również gięcie, a także wycinanie otworów w płytach.

Nadaje się do wszystkich typów budownictwa, co widać na przesłanych w konkursie pracach: wykorzystany został m.in. w projektach hal magazynowych, szkół, galerii, czy domów jednorodzinnych.

Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć w galerii na Facebooku: http://www.facebook.com/Rockpanel/app_188129344631540

Głosowanie

Dwie nagrody zostaną przyznane autorom projektów, które zdobędą największą ilość głosów oddanych przez użytkowników Facebook. Głosowanie odbędzie się na stronie www.facebook.com/Rockpanel w dniach 1-7.09.2012. Każdy użytkownik Facebook będzie mógł zagłosować tylko raz, korzystając ze specjalnie przygotowanej aplikacji.

Planowane ogłoszenie wyników: 17.09.2012

Oprócz wyróżnień internautów, przyznane zostaną trzy nagrody Jury. W jego skład wchodzą:

Prof. Marian Fikus, Laureat Honorowej Nagrody SARP w 2008 roku. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, członek Komitetu Architektury i Urbanistyki Polskiej Akademii Nauk, czynny członek Polskiej Akademii Umiejętności. Prowadzi własną pracownię, Studio Fikus – przewodniczący Jury:

Dr inż. Romuald Loegler – architekt, nauczyciel akademicki, laureat Honorowej Nagrody SARP w 1994 roku, pomysłodawca Międzynarodowego Biennale Architektury w Krakowie, wydawca miesięcznika Architektura i Biznes. Prowadzi własną pracownię, Atelier Loegler – członek Jury

Frank Weigelt, Manager Marketing & Business Development, ROCKPANEL Group – członek Jury

Mariusz Wasilewski, Manager ds. Kluczowych Projektantów ROCKWOOL Polska – członek Jury

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *