ABB na targach DOM INTELIGENTNY 2013. Już w październiku

ABB na targach DOM INTELIGENTNY 2013. Już w październiku

Co zobaczycie na targach Dom Inteligentny? Skrupulatnie odliczamy dni do rozpoczęcia wystawy. I równie skrupulatnie odsłaniamy targowe tajemnice. Jedna po drugiej. Pora na kolejnego wystawcę: ABB. Firmę, której rozwiązania znajdziemy w wielu domach z systemem KNX.

Nowoczesny dom? Cóż, wiele rozwiązań zwykle jest ukrytych przed naszym wzrokiem. Zwykle oknem na świat i sposobem na komunikację domu z jego użytkownikiem jest smartfon a także panel ścienny. W ABB są to panele Comfort Touch. Przydadzą się  do zarządzania całym domem. W jednym miejscu pod kontrolą system multiroom, zabezpieczenia domu, oświetlenie, zarządzanie ogrzewaniem, wentylacją oraz klimatyzacją.

Od najmniejszego gniazdka z którego zasilimy telewizor, komputer czy tablet. Po systemy videodomofonów, by sprawdzić kto ma ochotę nas odwiedzić. Przed Wami świat instalacji KNX do zobaczenia podczas targów. I nie tylko zobaczenia. Z pewnością będzie również okazja, by wypróbować przynajmniej część rozwiązań. I co wyjątkowo ważne: poznać jak najbliżej. Choćby bowiem internet i papierowe katalogi sięgnęły poziomu ideału to i tak nic nie zastąpi kontaktu osobistego. Bliskie spotkania z zaawansowaną techniką.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *