Blu-ray na miarę klasy high end

Blu-ray na miarę klasy high end

Przed laty przerabialiśmy sprzęt klasy high end: radiomagnetofony kasetowe, tunery, odtwarzacze CD i DVD. Pora na Blu-ray. Tym razem od Philipsa.

Najnowszy model odtwarzacza Blu-ray 3D BDP9700/12 firmy Philips został wyposażony w technikę przetwarzania obrazu Qdeo, która eliminuje jego zniekształcenia i zakłócenia. W urządzeniu zastosowano ponadto przetworniki cyfrowo-analogowe TI Burr-Brown.

Model BDP9700/12 oprócz płyt Blu-ray, DVD i CD odtwarza również format SACD. Urządzenie obsługuje wiele popularnych formatów audio, np. MP3, WMA, WAV, FLAC i ogg. Na przednim panelu znajduje się złącze USB, umożliwiające odtwarzanie zdjęć, muzyki i filmów z pamięci przenośnych.

Odtwarzacz ma wbudowane Wi-Fi oraz złącze LAN. Po podłączeniu odtwarzacza do Internetu użytkownik uzyskuje dostęp do ogromnej liczby serwisów internetowych, w tym portali społecznościowych i VoD. Dzięki funkcji SimplyShare za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray możliwe jest bezprzewodowe odtwarzanie treści multimedialnych z tabletu, smartfona i komputera.

Sugerowana cena detaliczna odtwarzacza wynosi 2429 zł.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *