Blu-ray w 0,5 sekundy. Oto nowe Samsungi.

Blu-ray w 0,5 sekundy. Oto nowe Samsungi.

Kto pamięta pierwsze odtwarzacze Blu-ray? I anielską wręcz cierpliwość, by doczekać się na rozpoczęcie odtwarzania? Samsung twierdzi, że czas uruchomienia to zaledwie 0,5 sekundy. To możliwe w nowych odtwarzaczach BD-F5100 i BD-F5500.

Dwa najnowsze odtwarzacze Blu-ray Samsung zostały wyposażone w tryb szybkiego startu, dzięki któremu czas ich uruchomienia to zaledwie 0,5 sekundy. Nowe modele umożliwiają też odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć bezpośrednio z zewnętrznej pamięci masowej.

Odtwarzacze Samsung BD-F5100 i BD-F5500 pozwalają na szybkie połączenie z Internetem i korzystanie z preinstalowanych aplikacji – użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook, Flingo czy  (dostępnych w obu modelach) oraz Twitter i Flickr w modelu BD-F5500.

Rozbudowane opcje podłączania urządzeń umożliwiają szybki i łatwy dostęp do niemal wszystkich nośników pamięci. Pozwala to na oglądanie filmów i zdjęć lub słuchanie muzyki bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego lub pamięci przenośnej pendrive (USB 2.0). Jest to możliwe dzięki funkcji ConnectShare Movie. Model BD-F5500 został także wyposażony w technologię AllShare, dzięki której, po podłączeniu do domowego routera, bezprzewodowo można odtwarzać filmy, muzykę z telefonu komórkowego, notebooka lub tabletu.

Błyskawiczne uruchamianie
Nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray zostały wyposażone w funkcję Quick Start Mode, dzięki której potrzebują jedynie 0,5 sekundy na przejście w stan pełnej funkcjonalności.

Odtwarzane formaty
Samsung BD-F5100 i BD-F5500 odtwarzają płyty w formacie: Blu-ray Video, DVD-Video, CD, Video-CD. Model BD-F5500 odtwarza także filmy na Blu-ray w formacie 3D. Obsługiwane formaty video i zdjęć to: MPEG2/4, DivX, DivX HD, AVCHD, MKV, WMV i JPEG (HD).

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *