Dokowanie iPada. I nie tylko iPada.

Dokowanie iPada. I nie tylko iPada.

Gorączka związana z premierą iPhone 5 już minęła. Pierwsze stacje dokujące z nowym złączem Lightning też się pojawiły. Pora na stacje dokujące dla użytkowników sprzętu takiego jak iPod, iPhone czy iPad z tradycyjnym złączem 30 pinowym.

JBL o sobie – bez cenzury

Wkrótce po premierze iPhone’a 5 JBL wprowadził na rynek dwie stacje dokujące z nowym złączem Lightning, On Beat Micro i On Beat Venue LT. Jednak JBL nie zapomina o posiadaczach urządzeń Apple starszego typu i stworzył także stację dokującą On Beat Venue ze złączem 30-pinowym.

Niewielkie pudełko. Wielki dźwięk. Żadnych wątpliwości. To centrum rozrywki o niewielkich rozmiarach jest oparte na systemie głośników JBL. Właśnie dlatego wiadomo, ze zapewni ono wspaniały dźwięk charakterystyczny dla produktów JBL. JBL OnBeat Venue zapewnia moc 30 W – tyle wystarczy, aby się dobrze bawić.

Korzystanie z urządzenia iPad w celach rozrywkowych wkracza na nowy poziom. Oto JBL OnBeat™ Venue – zdumiewający, bezprzewodowy głośnik ze stacją dokującą, obsługujący technologię Bluetooth®. Dzięki niemu można osiągnąć charakterystyczną dla głośników JBL® prawdziwie wysoką jakość dźwięku podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i grania w gry na urządzeniach iPad, iPhone, iPod touch lub innych urządzeniach z systemem iOS®. Możliwe jest nawet odtwarzanie plików na telewizorach wielkoekranowych. Pobranie darmowej aplikacji JBL MusicFlow™ zapewnia dostęp do funkcji takich jak: tworzenie własnych list odtwarzania, modyfikacja ustawienia dźwięku i wyświetlanie okładek albumów. Nie trzeba martwić się o siłę sygnału; technologia HARMAN TrueStream™ zapewnia najlepszą możliwą łączność bezprzewodową.

Niezależnie od tego, czy dane urządzenie obsługuje technologie Bluetooth czy nie, głośnik JBL OnBeat Venue pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości dzięki dodatkowemu wejściu (aux in). Możliwa jest współpraca z prawie wszystkimi urządzeniami audio, np. odtwarzaczami MP3, smartfonami, tabletami i laptopami.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *