Dornbracht: nowości do kuchni

Dornbracht: nowości do kuchni

Trochę klasyki kuchennej. Czy armatura zgrana ze zlewozmywakiem dobrze wygląda? Naszym zdaniem: tak. Oto nowości Dornbracht: dwa produkty do kuchni.

Rozszerzając program produktów kuchennej serii Elio, firma Dornbracht prezentuje jednouchwytową baterię Elio z nową, wyciąganą wylewką. Po raz pierwszy firma Dornbracht oferuje pasujący do Elio i innych serii armatur jednokomorowy zlewozmywak z wysokiej jakości stali szlachetnej ze zintegrowaną tylną półką na baterię, w którym armatura montowana jest bezpośrednio na zlewozmywaku. W ten sposób armatura i zlewozmywak jako całość optymalnie wkomponowują się we wzornictwo nowoczesnej kuchni.

Ta wyróżniająca się dyskretną formą armatura o dużej funkcjonalności stanowi uzupełnienie programu firmy Dornbracht o typ produktu cieszący się dużą popularnością na rynku: wyciągane wylewki są cenione przez użytkowników właśnie ze względu na dużą funkcjonalność, ponieważ wyraźnie zwiększają zasięg działania. Wyciągana wylewka nowej armatury jest wyjątkowo trwała i gwarantuje ergonomiczną i przyjemną obsługę.

W przypadku nowej jednouchwytowej baterii Elio, tak jak w przypadku wszystkich serii produktów przeznaczonych do kuchni, na pierwszym miejscu obok wzornictwa stawiana jest funkcjonalność. Nowy wykończony tkaniną wąż został zaprojektowany tak, aby spełnić wysokie wymagania stawiane przed wyciąganymi wylewkami. Jest wyjątkowo odporny na zginanie, łatwo się go wyciąga i jest cichy w użyciu. Cechy te gwarantują wyjątkowo wygodną obsługę nad zlewozmywakiem oraz obok niego. Srebrnoszary kolor wykończonego tkaniną węża dopasowany został do powierzchni armatury w kolorze chromu i matowej platyny.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *