Gira na targach Dom Inteligentny 2013

Gira na targach Dom Inteligentny 2013

W trakcie gdy trwa odliczanie do rozpoczęcia tegorocznej edycji targów Dom Inteligentny prezentujemy kolejnych wystawców, którzy zagoszczą na naszej wystawie. Tym razem pora na markę Gira. Markę, która wyspecjalizowała się w rozwiązaniach dla domów inteligentnych. A jakich rozwiązaniach?

Firma w tym roku reklamuje się w szczególny sposób. Bohaterami nowej reklamy są dzieci. A przekaz ma być jasny i klarowny: obsługa domu inteligentnego ma być dziecinnie prosta. Ma to umożliwić system, który steruje całą instalacją elektryczną w domu. Steruje automatycznie, centralnie i co jest znakiem obecnych czasów – zdalnie z dowolnego miejsca. Pod kontrolą może być różny sprzęt: oświetlenie, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewania, rolety i okna, drzwi. Do tego dodano jeszcze rozrywkę, czyli systemy multiroom.

Od ściennego przełącznika, po domowy serwer. Od czujników pożarowych po rozbudowane instalacje. Wszystko, albo niemal wszystko będzie można zobaczyć, dotknąć, sprawdzić. Przecież nawet najlepszy folder reklamowy czy strona nie zastąpią osobistego kontaktu.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *