Jung: moc dla domowego multiroom

Jung: moc dla domowego multiroom

Muzyka za mną chodzi po całym domu? To możliwe z systemem multiroom. Niemniej aby można było posłuchać muzyki w dowolnym miejscu domu system potrzebuje mocy. I stąd konieczność doposażenia domu w odpowiedni wzmacniacz. Jaki? Oto przykład rozwiązania Jung do systemu z instalacją KNX.

Multiroom firmy JUNG rozsyła dźwięk po całym domu pracując w standardzie KNX – bez konieczności stosowania dodatkowych interfejsów. Wzmacniacz posiada 4 wejścia do przyłączenia 4 różnych źródeł dźwięku. Z każdego źródła dźwięk może być kierowany na jedno z 4 lub 8 wyjść głośnikowych. Przyporządkowaniem głośników do źródeł dźwięku sterujemy bezpośrednio z poziomu KNX (np poprzez przyciski, czujki ruchu, zegar). Oprócz magistrali KNX podłączonej do wzmacniacza konieczne jest jedynie okablowanie głośników. Ustawianie parametrów wzmacniacza jest bardzo proste, podobne do programowania ściemniaczy KNX. Dodatkowo możliwa jest ręczna obsługa systemu muliroom przy użyciu przycisków umieszczonych na panelu frontowym wzmacniacza.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *