Kitchen Aid: zmywarka w zlewozmywaku

Kitchen Aid: zmywarka w zlewozmywaku

Sobota kojarzy nam się z domowymi porządkami. Zatem na weekend trochę o sprzątaniu. I od razu uprzedzamy. To nie jest komplet gąbek do zmywania. To prawdziwa zmywarka w prawdziwym kuchennym zlewozmywaku. Jak Wam się podoba?

Kitchen Aid zrealizował ciekawy pomysł, który docenili jurorzy największego światowego magazynu o gadżetach T3. Wbudowali zmywarkę w zlewozmywak. To KDIX 8810. Owszem, jest niewielka. Cudów nie ma na małej przestrzeni. Niemniej pomieści kieliszki, talerze (nie większe niż 29 cm) a nawet małe garnki. Oczywiście wszystko ładowane od góry. Inaczej się nie da.

Efektywność energetyczna? Klasa B. Skuteczność zmywania? Również klasa B. Zużycie wody? 10,5 litra. Do tego 5 programów, którymi można sterować poprzez pilota z diodami LED umocowanego na krawędzi zlewozmywaka. Zakres temperatury? Całkiem spory: od 40 do 70 stopni. Czas pracy? To oczywiste – zależy od programu. Najszybciej jest przy ekspresowym myciu: 30 min. A najdłużej: 147 minut.  I jeszcze krótko o głośności: 57 dB. To całkiem niezły wynik.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *