Klinika Dźwięku – HOME CINEMA&MORE w 4k i 3d

Klinika Dźwięku – HOME CINEMA&MORE w 4k i 3d

Prywatna sala kinowa. Prawdziwe kino domowe. Całkowicie odcięci od świata możemy przeżywać akcje najlepszych filmów. Teraz w 3d i 4k!

A co to takiego? Rozdzielczość czterokrotnie większa od Full HD. Nie sposób to opisać, trzeba zobaczyć na własne oczy i na dużym ekranie. Okazja jest niepowtarzalna. Klinika Dźwięku HOME CINEMA&MORE krakowsko-warszawski specjalista od kina domowego i domowych instalacji audio/video zaprezentuje się aż na dwóch stoiskach na targach DOM INTELIGENTNY 2013 w SOHO FACTORY 4-6 października 2013.

www.klinikadzwieku.pl

Przy okazji polska premiera najnowszego projektora 4k firmy SONY – modelu VPL-VW500ES

Projektor VPL-VW500ES wyświetla najwyższej jakości obrazy z rozdzielczością 4096 x 2160 zgodnie ze standardem DCI. Jakość 4K osiągana jest dzięki zastosowaniu paneli SXRD o podstawowej rozdzielczości 4K, które wykorzystują doświadczenie firmy Sony zebrane na rynku profesjonalnego kina cyfrowego. Ponadto, projektor jest zgodny z najnowszym standardem HDMI, HDMI 2.0, dzięki czemu jest w stanie wyświetlać treści w jakości 4K/60P*, co gwarantuje płynny ruch bez konieczności elektronicznego ulepszania pikseli. Obsługujący natywną rozdzielczość 4K projektor VPL-VW500ES wykorzystuje także wyjątkową funkcję zwiększania rozdzielczości do Super Resolution 4K, o nazwie Reality Creation. Funkcja ta znacząco podnosi jakość treści 1080p wyświetlanych w jakości do 4K, także 3D. Co więcej, projektor VPL-VW500ES wykorzystuje unikalny algorytm podnoszenia jakości do 4K, przeznaczony do płyt Blu-ray typu “Mastered in 4K” dostarczanych przez Sony Picture Entertainment.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *