Lexus wśród narożników

Lexus wśród narożników

Ciekawe co na to Japończycy? Okazuje się, że w salonach meblowych można znaleźć meble nazwane Lexus. Czy mają coś wspólnego z luksusową marką Toyoty?

Już wyjaśniamy. Nie mają nic wspólnego. Za nazwą Lexus kryje się bowiem polska HF Helvetia Furniture. I jej na chwilę oddamy głos.

Narożnik to mebel, który idealnie wykorzystuje przestrzeń, tworząc miejsce do integracji i odpoczynku dla całej rodziny. Wieloosobowy i funkcjonalny, niejednokrotnie wyposażony jest w pojemniki na pościel, a siedziska rozkładają się tworząc dodatkowe miejsce do przenocowania gości, dzięki czemu ten mebel staje się nie tylko centrum życia rodzinnego, ale i towarzyskiego.

Różnorodna stylistyka narożników marki HF Helvetia Furniture sprawia, że idelanie uzupełnią one modne, minimalistyczne wnętrze (Lexus), ekskluzywnymi przeszyciami siedziska i designerską fromą dodadzą szyku w aranżacjach w stylu glamour (Fashion), a szerokimi oparciami i miękkim wykończeniem tworzą przyjazną rodzinną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu.

Lexus:

Wymiary: 300-255x92x87

Materiał: tkanina, skóra

Cena: tkaniny:3 487 – 5 275, skóra: 7 935

Fashion:

Wymiary: 290-190x89x90

Materiał: tkanina, skóra

Cena: tkaniny: 3 501 – 4 185, skóra: 6 353

Rico:

Wymiary: 256-213x90x88

Materiał: tkanina, skóra

Cena: tkaniny:3 869 – 4 742

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *