Loewe Individual: jeszcze cieńsza ramka

Loewe Individual: jeszcze cieńsza ramka

Ponoć takiej swobody wyboru jeszcze nie było. Loewe chwali się najnowszą generacją telewizorów Individual. Wybór będzie nie łatwy: w grę wchodzi ponad milion opcji kolorów, materiałów, powierzchni i funkcjonalności multimedialnych w zaledwie 3 telewizorach o przekątnych 40, 46 i 55 cali.

Połączenie aluminium, szkła i chromu

Zacznijmy od techniki i materiałów. Nowe Loewe Individual to połączenie aluminium, szkła i chromu. Do tego ogromna paleta barw wykończeniowych, czyli tzw. RAL z której powszechnie korzysta przemysł lakierniczy, budowlany, meblowy czy papierniczy. To oznacza wyjątkową swobodę w dostosowaniu kolorystyki telewizora do wykończenia salonu lub innego miejsca w domu. Tym co jeszcze może cieszyć oczy jest bardzo cienka ramka wokół telewizora: to element na który coraz częściej zwraca się uwagę przy zakupie telewizora. Ale wykończenie to nie wszystko. Liczy się to co w środku.

 Krawędziowe podświetlenie LED

Nowe telewizory zbudowano w oparciu o matryce z krawędziowym podświetleniem LED (tzw. EDGE LED – ciekawe kiedy pojawi się pełne podświetlenie matrycy) i technikę aktywnych okularów 3D. I do tego przygotowano całą gamę inteligentnych funkcji TV. A to oznacza korzystanie z treści internetowych (także serwisy społecznościowe), telewizję hybrydową a także streamingu w obrębie domu. W ramach opcji nagrywarka z dyskiem 750 GB. Na liście jest również potrójny tuner TV DVBT-T/T2/C/S2.

Głośniki? Zwykle pięta achillesowa, więc…

Loewe na szczęście nie zapomniało o pięcie achillesowej współczesnych płaskich telewizorów: jakości dźwięku. Stąd pomysł na klasyczny soundbar pod telewizorem. Wszystko jednak w ramach zestawu TV. Opcjonalny moduł z 8 głośnikami (system o mocy 2x 40W) mocuje się pod telewizorem. Wykończenie oczywiście takie samo jak w telewizorze.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *