Londyn:  inspirujący hotel ME

Londyn: inspirujący hotel ME

Zacznijmy od techniki: iPad z wyselekcjonowaną kolekcją muzyki w każdym pokoju, 24 godzinny indywidualny host dla każdego klienta, odpowiednio dobrany system nagłośnienia no i ekspress do kawy. Mało? Luksusowych opcji i usług jest wiele. I niebawem będą do dyspozycji. Nowy hotel startuje już 1 marca w Londynie. Zainspirowały nas jego wnętrza. Stąd jedna z najobszerniejszych galerii na naszym portalu. Zdjęć niemało, ale warto je obejrzeć. Doprawdy inspirujące.

Hotel zlokalizowano w Marconi House. Innymi słowy w miejscu, gdzie w 1922 roku dokonywano pierwszych transmisji radiowych BBC. Za projekt hotelu odpowiada słynna pracowania Foster and Partners założona przez Normana Fostera. To pierwszy projekt w historii firmy w którym uwzględniono wszystkie rozwiązania na zewnątrz jak i wewnątrz hotelu. Projekt obejmował m.in. 157 pokoi (wśród nich 16 apartamentów). Jest również dwupiętrowy penthouse i ultra luksusowy apartament.

Technika? W każdym pokoju system surround. I w każdej łazience również. Oczywiście jak na hotel na wyspach przystało nagłośnienie jest marki anglosaskiej: Audica. Do tego w lepszych pokojach 2 telewizory 46 calowe z dostępem do internetu. No i Sony Playstation. A w topowych: zestaw surround Bose, 2 konsole Sony i dodatkowy 55 calowy telewizor. Oczywiście z dostępem do sieci. No i iPad. Z wyselekcjonowaną kolekcją muzyki. W każdym pokoju. Bez wyjątku.

Noc w najlepszym pokoju? Jedyne przybliżone 5500 zł. A pakiet startowy? Ok 1300 zł.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *