Luksusowe wnętrza wg. Aston Martin Interiors

Luksusowe wnętrza wg. Aston Martin Interiors

Aston Martin w garażu. Aston Martin w domu. Anglicy wkroczyli do świata projektowania wnętrz. A ściślej wypełniania wnętrz luksusowymi meblami. Opatrzono je znakiem Aston Martin Interiors. I przy okazji zawiązano sojusz brytyjsko włoski.

Projekt to jedno a produkcja to drugie. Za meble a dokładniej ich projekt odpowiedzialni są Anglicy. Ale za produkcję i dystrybucję Włosi z Formitalia Luxury Group. Jest to zatem mariaż w stylu Design in UK & Made in Italy.

Aston Martin Interiors projektuje różne rodzaje mebli. To nie tylko wygodne fotele czy kanapy ale także cała kolekcja rozwiązań do domowego biura, salonu czy ekskluzywnych hoteli. Wzorem działu motoryzacyjnego projektanci sięgają po wyszukane materiały. Nie tylko zatem drewno ale także kewlar, włókno węglowe czy stal.

Swoistym znakiem czasu jest miejsce lokalizacji pierwszego firmowego salonu. Salon ekspozycyjny o powierzchni 400 m2 otwarto w Chinach. W Pekinie. Kolejne planowane są w Szanghaju, Kijowie, Moskwie, Wenzhou i na Bliskim Wschodzie.

Atmosfera luksusu udziela się także podczas próby przejrzenia oferty mebli w internecie. By uzyskać dostęp do katalogu trzeba zarejestrować się na stronie włoskiego przedstawiciela i oczekiwać na kontakt.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *