Mastercook: gotowanie, pieczenie, grillowanie

Mastercook: gotowanie, pieczenie, grillowanie

Kuchenka gazowo elektryczna? Nam przywodzi skojarzenia głównie z blokami z czasów PRL i smętnymi urządzeniami AGD. Ale można uciec od rutyny. I stworzyć całkiem zaawansowany sprzęt. Oto najnowsze dzieło Mastercook.

To już nie jest szczyt marzeń rodem z PRL. To nowoczesna technika w klasycznym wydaniu. W końcu nie każdy musi inwestować w oddzielny piekarnik i płytę. Pora na nowe wydanie klasyki.

Model KGE 3495 B FUT marki Mastercook utrzymany jest w całości w białej kolorystyce, a jego unikalna szerokość – 50 cm pozwala łatwo wkomponować urządzenie w zabudowę meblową, nawet w niewielkiej kuchni. Elegancka biała płyta gazowa, wykonana z najwyższej jakości szkła hartowanego, gwarantuje szybkie i bezpieczne gotowanie, przy oszczędnym zużyciu gazu.

Sterowany dotykowo programator pracy piekarnika umożliwia m.in. ustawienie czasu pieczenia oraz opóźnionego uruchomienia urządzenia, dzięki czemu potrawy będą zawsze gotowe na czas, niczym w szwajcarskim zegarku. Rożen obrotowy i Grill pozwolą wydobyć najlepsze smaki mięs, ryb oraz warzyw, a funkcja Pizza przyniesie radość wszystkim amatorom włoskiej kuchni. Niezastąpione podczas pieczenia rozwiązanie Booster umożliwia szybkie nagrzanie piekarnika – w zaledwie 4 minuty urządzenie osiąga temperaturę 160°C. Nienaganną czystość wewnątrz urządzenia pomaga utrzymać Top Slide, czyli łatwo czyszcząca emalia, dzięki której resztki przyrządzanych potraw nie przywierają do blach.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *