Memento Villeroy & Boch: sztuka redukcji

Memento Villeroy & Boch: sztuka redukcji

Chwila odpoczynku od nowości z Ameryki. Pora na aranżację łazienki. Villeroy & Boch powołuje się na Coco Chanel: mniej, znaczy więcej. A dokładniej? Bohaterem publikacji stała się umywalka.

Nowoczesna łazienka to redukcja nadmiaru. Zamiast wzorów liczy się jednolity kolor, a bogate dekoracje zastępowane są prostym i funkcjonalnym wyposażeniem. W tym nurcie odnajdziemy kolekcję Memento. Villeroy & Boch wprowadza do niej nową umywalkę w popularnym wymiarze 55 cm, wbudowaną z przodu blatu.

Sztuka redukcji – Memento

Nowoczesna i elegancka – taka jest Memento, popularna linia ceramiki i mebli łazienkowych Villeroy & Boch. To proste geometryczne formy i design bez zbędnych ozdób. Kolekcja ceramiki sanitarnej obejmuje dostępną w sześciu wymiarach umywalkę, bidet i wiszącą misę ustępową, w kolorach White Alpin, Star White, Edelweiss, Glossy Black oraz opcjonalnie z floralnym motywem dekoracyjnym New Glory, umieszczanym zarówno na czarnej, jak i na białej ceramice. Linię Memento uzupełniają eleganckie meble łazienkowe wykonane z wysokiej jakości materiałów, wykończone fornirem z naturalnego dębu w jasnym odcieniu Bright Oak. W ofercie znaleźć można różnej wielkości blaty, szafki, regały i półki. Dzięki nim łazienka będzie nie tylko elegancka, ale i bardzo funkcjonalna.

Lustro przyszłości: Memento z systemem + Sound

Sznytu nowoczesnej łazience doda podświetlane lustro z kolekcji Memento, dostępne w wersji z systemem +Sound. To nowatorskie rozwiązanie Villeroy & Boch pozwala cieszyć się czystymi dźwiękami w łazience, która ze względu na nagromadzenie gładkich powierzchni, ma wyjątkową akustykę. Lustro Memento z systemem +Sound w pełni ją wykorzystuje! Dźwięk wydobywa się z sześciu głośników sterowanych za pomocą urządzeń z Bluetooth np. odtwarzacza MP3, iPad’a czy iPhone’a. Lustro dostępne jest w trzech wymiarach 60, 80 i 120 cm.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *