Miele 2 w 1: piekarnik i mikrofalówka

Miele 2 w 1: piekarnik i mikrofalówka

Patent do mniejszej kuchni, czyli przysłowiowe dwa w jednym: piekarnik z wbudowaną mikrofalówką. Alternatywnie rozwiązanie też dla tych, którzy chcą jak najmniej eksponować sprzęt w kuchni. 2 w 1? Proszę bardzo. Oto najświeższe propozycje Miele. Wprost z wystawy Living Kitchen.

Jeszcze parę lat temu połączenie mikrofalówki z piekarnikiem było nie do pomyślenia. Najlepiej zastosować dwa oddzielne urządzenia. Ale co zrobić w mniejszej kuchni? Przysłowiowy mix ma sens. Oto wizja Miele.Seria 6000.

Z założenia to ma być kompaktowy zestaw. Ale pakowny. Stąd pojemność 43 litrów. Starczy na blachę ciasta czy naczynie z pieczenią. Liczy się również funkcjonalność. A to zaś oznacza ciekawe rozwiązania jak podgrzewanie przy użyciu mikrofali a potem dopieczenie przy użyciu funkcji piekarnika. To znaczna oszczędność czasu. W przypadku pieczeni skraca się nawet o niemal 1/3.

Liczy się także wybór. Miele przygotował kilka wariantów wykończenia  a nawet różne systemy sterowania: easyControl, DirectCotrol czy rozwiązanie klasy high end: dotykowy interfejs. Wówczas wszelkie ustawienia zmienia się jak w nowoczesnym telefonie. O przepraszam: jak w smartfonie.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *