Obrotowa bateria. O 360 stopni

Obrotowa bateria. O 360 stopni

Masz wyspę kuchenną? To pewnie masz dużą kuchnię. I pewnie większe potrzeby. A wówczas bateria kuchenna obracana o 360 stopni ma naprawdę sens. Oto ciekawe rozwiązanie firmy Dornbracht.

Wraz z nową baterią jedno dźwigniową z mieszaczem Pivot firma Dornbracht prezentuje pierwszą armaturę przeznaczoną do zastosowania na kompletnie wyposażonej wyspie kuchennej. I bardzo funkcjonalną. Wyjątkowo duży wysięg wynoszący 55 cm i zakres obrotu do 360 stopni spełnia wysokie wymagania w zakresie elastyczności i komfortu w kuchni.


Kąt obrotu wynoszący 360 stopni umożliwia bezproblemowe połączenie ze sobą poszczególnych obszarów roboczych w kuchni. Nazwa produktu pochodzi od francuskiego słowa „pivot”, oznaczającego obrót wokół osi i odnosi się do typu baterii stanowiącej centralny punkt na wyspie w kuchni. Praktyczny uchwyt obrotowy bezpośrednio na wylewce gwarantuje prostą i ergonomiczną obsługę.

Model Pivot jako bateria jedno dźwigniowa z mieszaczem, wyposażona w zawór ciepłej i zimnej wody, uzupełnia portfolio produktów firmy o baterię klasy Premium.  Autorem wzornictwa jest Sieger Design.

Bateria Pivot jest dostępna z wykończeniami powierzchni chrom i matowa platyna.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *