Odśnieżanie ciężkiego kalibru: Husqvarna

Odśnieżanie ciężkiego kalibru: Husqvarna

Zwykła odśnieżarka to za mało? Pora na cięższy sprzęt do odśnieżania szczególnie gdy do uprzątnięcia jest większy teren. Duży parking przed domem, pensjonatem czy hotelem? Oto nowa broń w walce ze śniegiem.

Zarządcy hoteli, zakładów przemysłowych czy spółdzielni mieszkaniowych doskonale wiedzą, co oznacza nagły i intensywny opad śniegu. Stają przed obowiązkiem udrożnienia podlegających im dróg dojazdowych, oczyszczeniem chodników, podjazdów czy parkingów. Zadanie to z pozoru wydaje się mozolną i czasochłonną pracą. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest użycie profesjonalnego, wielozadaniowego sprzętu.

Często powtarzającym się pytaniem jest: jak wybrać urządzenie, które uprzątnie nagromadzoną pokrywę śniegową szybko i dokładnie? Odpowiedzią jest maszyna o wydajnym silniku – montowanym z tyłu, aby operator nie wdychał spalin. Ponadto powinna posiadać fotel montowany z przodu, w celu zapewnienia dobrej widoczności użytkownikowi. Przede wszystkim, niezbędnym jest możliwość montażu różnych przystawek.

– Schludnie wyglądający teren jest wizytówką naszej własności. W celu zadbania o estetyczny stan otoczenia Husqvarna opracowała szereg przystawek do wydajnych kosiarek z przednim urządzeniem tnącym. Takie rozwiązanie jest gwarancją całorocznej efektywności. Latem sprzęt może służyć jako kosiarka, jesienią uprzątnie opadłe liście dzięki szczotce obrotowej, zaś zimą zgarnie śnieg pługiem lub nawet wyrzuci go we wskazanym kierunku, dzięki profesjonalnej odśnieżarce. Te rozwiązania są tylko częścią możliwości jakie posiadają kosiarki serii P 500, marki Husqvarna – powiedział Pan Paweł Przywózki, menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *