Pioneer z wymiennym panelem: na ścianę.

Pioneer z wymiennym panelem: na ścianę.

Pamiętacie modę na telefony w których łatwo było zmieniać obudowę? Pioneer nawiązuje do mobilnej indywidualizacji i proponuje mikro system audio z…. wymiennym panelem, stacją dokującą dla iPoda i możliwością powieszenia na ścianie.

Oto mikro system audio w zupełnie nowym wydaniu. Zamiast wstydliwie stawiać go gdzieś w mniej widocznym miejscu, teraz można powiesić na ścianie. Pioneer chwali się, że system jest tak płaski, że opcja ścienna wcale nie musi być czymś nienaturalnym. Dodatkową zachętą są wymienne panele przednie: do wyboru w różnych kolorach, dzięki czemu sprzęt łatwiej dopasować do określonego wnętrza. Paleta obejmuje trzy barwy: czerń, perłowa biel i srebro.

Co zawiera  nowy system? W niewielką obudowę wbudowano odtwarzacz CD,
tuner radiowy FM, stację dokującą iPhone/iPod, wejście USB, wejście Audio-in oraz gniazdo słuchawkowe. Dostępny jest również wariant z modułem Bluetooth (X-SMC00BT).

Nowy mikro system Pioneer wyposażono w zintegrowaną stację dokującą dla iPod/iPhone zapewniającą również ładowanie baterii podłączonego urządzenia. Dodatkowa podstawka umożliwia wstawienie iPhone 5 podczas, gdy podłączony będzie do gniazda USB. System wyposażono w gniazdo Aux 3.5mm gniazdo słuchawkowe umożliwiające łatwe podłączenie przenośnych odtwarzaczy muzyki. System posiada również funkcję zegara (na wyświetlacz) z alarmem.

Na koniec krótko o głośnikach. X-SMC00 wyposażono w dwa pełnozakresowe głośniki o mocy 10W RMS oraz dwie pasywne membrany. Jeśli to za mało, system oferuje funkcję wzmocnienia basu oraz korektor dźwięku. System z pewnością nie zastąpi kina domowego, ale do spokojnego słuchania muzyki z pewnością wystarczy.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *