Pompa ciepła sterowana przez internet

Pompa ciepła sterowana przez internet

Nowe rozwiązanie Danfoss OnLine umożliwia użytkownikowi pompy ciepła Danfoss monitorowanie pracy pompy ciepła w swoim domu, z telefonu komórkowego, komputera lub tabletu, z dowolnego miejsca na całym świecie.

Na przykład, właściciel budynku może obniżyć temperaturę w domu przed lub w trakcie pobytu na wakacjach i zwiększyć, gdy ponownie wraca, nawet gdy musi wrócić wcześniej niż planował. Jest to możliwe dzięki Danfoss OnLine. O każdej porze dnia można zdalnie sprawdzić, czy system ogrzewania działa i zobaczyć, jaka jest aktualna temperatura w domu. Jeśli nieoczekiwanie nastąpi usterka to właściciel – lub instalator natychmiast otrzyma powiadomienie na email lub telefon komórkowy.

Możliwe jest kontrolowanie kilku miejsc. Na przykład, jeśli użytkownik posiada również domek letni z pompą ciepła Danfoss, w którym przebywają jego krewni i potrzebują pomocy, właściciel może im zdalnie jej udzielić.

OnLine jest dostępny zarówno dla systemu Android, jak i iPhone.

Korzyści:

  • Komfort na żądanie: Przy pomocy Internetu system OnLine daje klientowi/instalatorowi możliwość sprawdzania instalacji, aktualnego stanu pracy pompy ciepła oraz zmiany jej ustawień (tryb, temperatura, kalendarz), o każdej porze dnia, z każdego miejsca na ziemi.
  • Ostrzeganie – System OnLine posiada funkcję alarmów – w przypadku wykrycia nieprawidłowości klient i/lub instalator otrzymają automatycznie informacje w postaci wiadomości e-mail bądź sms.
  • Bezkosztowa elastyczność – system OnLine może być podłączony do stałego łącza internetowego bez dodatkowych kosztów
  • Prosta instalacja – szybka i prosta instalacja – wystarczy podłączyć moduł DCM do Internetu, przy pomocy kabla Ethernet – przeznaczając na to jak najmniej czasu, uzyskując maksymalne rezultaty.
  • Pełen asortyment – System OnLine współpracuje z wszystkimi pompami ciepła przeznaczonymi do budynków mieszkalnych. Korzystać z niego mogą zarówno obecni użytkownicy,  niezależnie od tego, jaki typ pompy posiadają, jak i nowi klienci.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *