Ponadczasowa lodówka? Siemens coolEfficiency

Ponadczasowa lodówka? Siemens coolEfficiency

Tradycjonalistom ponadczasowa lodówka kojarzy się z nieśmiertelnym Mińskiem. Praktycznie nie do zajechania. Ciekawe czy po latach tak będzie z nową serią Siemens coolEfficiency. Niemcy wspominają o ponadczasowym wzornictwie.  I o szeregu innowacji.

Zacznijmy od innowacji. Jedną z nich jest szuflada hydroFresh, właściwie nazywana komorą ze względu na swoje funkcje. Wysuwana na bocznych profilach szklanych półek, zapobiega utracie wilgoci i wysuszaniu owoców i warzyw, które się w niej znajdą. Kontrolowanie wilgotności umożliwia specjalny suwak, znajdujący się nad szczelną szufladą. Przy jego pomocy indywidualnie dopasujemy ustawienia do każdego rodzaju produktu. Dzięki profesjonalnemu rozwiązaniu hydroFresh, owoce i warzywa pozostaną  nawet dwa razy dłużej świeże, jędrne i pełne składników odżywczych oraz witamin.

Na liście innowacyjnych rozwiązań modelu KIS86SAD40 z nowej linii coolEfficiency, nie mogło zabraknąć inwertera, znacząco wpływającego na obniżenie zużycie energii pracującej chłodziarki. Istotą jego działania jest współpraca sensorów, elektroniki i kompresora. Odbierające zewsząd zmiany temperatury sensory, rejestrują je i wysyłają informację do elektroniki. Ta natomiast przetwarza otrzymane komunikaty i wysyła polecenia do kompresora. Efektem wspomnianej „inteligentnej współpracy” jest dostosowanie intensywności pracy kompresora, który – obniżając zużycie energii elektrycznej, wpływa na ochronę środowiska.

Wszystkie modele nowej linii do zabudowy coolEfficiency wyposażone są w wysokiej jakości dotykowy panel sterujący touchControl, którego cyfrowy wyświetlacz i srebrne wykończenie, dopełniają wyjątkowy wygląd wnętrza chłodziarki. TouchControl umożliwia precyzyjne ustawienie osobnej temperatury dla chłodziarki i zamrażarki. Przy jego pomocy wybierzemy również inne funkcje, w jakie został wyposażony sprzęt, jak np. funkcję superFreezing. Pamiętając o jej włączeniu przed wyjściem na zakupy, otrzymujemy gwarancję, że przy umieszczaniu świeżo zakupionej żywności w zamrażarce, zapasy, które do tej pory w niej były, nie ulegną rozmrożeniu.

Wysokiej jakości aplikacje, takie jak np.  półki z metalowym wykończeniem, wraz z przezroczystymi szufladami, podkreślają elegancki wygląd wnętrza chłodziarko-zamrażarek, oświetlonych światłem LED. Dzięki jego umieszczeniu w bocznych ścianach urządzenia, produkty nie zasłaniają światła, a całe wnętrze chłodziarki jest perfekcyjnie oświetlone. Wykorzystane w coolEfficiency oświetlenie typu LED nie oślepia i odznacza się długą żywotnością, a w porównaniu do standardowych 15W żarówek, jest o 92% bardziej wydajne.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *