Pralka podłączona do internetu. Gadżet?

Pralka podłączona do internetu. Gadżet?

Pralka podłączona do internetu? Absurd? Zbędny gadżet? A może rodzi się zupełnie nowa potrzeba? Może podłączanie pralki do internetu ma sens i daje nam zupełnie nowe możliwości?

Samsung twierdzi, że połączenie z siecią …pralki też ma sens i daje nam zupełnie nowe możliwości, oszczędza czas i pieniądze. I przytacza przykład. Chyba każdemu z nas zdarza się włączyć pranie, ale nie mieć siły rozwiesić ubrań. Leżą więc kilka godzin w bębnie, a potem są tak pomięte, że trudno je wyprasować. Jak tego uniknąć?

Zdalna obsługa pralki przez smartfon

Wiedząc, że niedługo wrócimy do domu, możemy włączyć pranie za pomocą smartfona. Pranie będzie gotowe, jak tylko się pojawimy. Dzięki systemowi Smart Control cały proces prania – od włączenia do końca – możemy kontrolować na przykład przez smartfon lub tablet. Na zakończenie pralka wyśle nam sygnał, że ubrania są gotowe do rozwieszenia. Nawet jeśli jesteśmy w domu to na pewno mamy wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia niż kontrolowanie przebiegu prania. Funkcja Smart Control prześle powiadomienie o zakończeniu prania na smartfon, dzięki czemu nie musimy co chwilę sprawdzać, jak długo pranie jeszcze potrwa.

 

Niezawodny system kontroli

Nowa pralka Samsung została wyposażona w Smart Check, czyli automatyczny system monitorowania błędów. Smart Check wykrywa i diagnozuje problemy na wczesnym etapie oraz proponuje najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu ani my, ani wezwany serwisant z firmy Samsung nie traci czasu na szukanie usterki. Funkcja Smart Check współpracuje z funkcją Smart Control, przesyłając powiadomienia na nasz smartfon, gdy tylko pojawią się jakiekolwiek kłopoty.

Dodatkowe zalety pralki

Nowa pralka Arno WF12F9E6P4W ma wyjątkowo dużą pojemność bębna – zmieścimy w niej aż 12 kg prania. Możemy więc wyprać za jednym razem naprawdę dużo. A co jeśli nie zbierzemy tylu ubrań na jeden cykl? Nie ma problemu. Pralka wyposażona jest w funkcję Smart Load Sensing, przez co automatycznie analizuje ciężar prania i wykorzystuje tylko niezbędną ilość energii i wody.

Nowa pralka Samsung, poza innowacyjnymi rozwiązaniami, ma wszystkie zalety pralek z linii Eco Bubble. Przed rozpoczęciem cyklu prania generator rozpoczyna pracę – rozpuszcza i aktywuje detergent za pomocą powietrza i wody w celu wytworzenia aktywnej piany, która przenika szybciej w tkaniny i lepiej usuwaja brud.

Aby system Smart Control mógł działać musimy mieć w domu bezprzewodowy dostęp do internetu. Natomiast sygnały z naszej pralki możemy odbierać na urządzeniach z systemem Android lub iOS. Pralka Arno WiFi jest już dostępna w ofercie.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *