Programator nie musi być nudny

Programator nie musi być nudny

Z punktu widzenia miłośnika koloru programatory w większości piekarników są nudne. Zwykle z jednokolorowymi ekranami. Ale czasem bywają wyjątki. Takie np. jak najnowszy model marki Mastercook. Pytanie: czy pieczenie w kolorze jest lepsze?

Mastercook o sobie

Kolorowy programator w najnowszym modelu MF-890 ATCX marki Mastercook czyni obsługę piekarnika jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą niż dotychczas. Dotykowy wyświetlacz LCD pozwala na intuicyjne sterowanie urządzeniem oraz sprawne poruszanie się po bogatym menu. Barwny ekran ułatwia wybór odpowiedniej funkcji, która zapewni najlepszy rezultat, czyli idealnie upieczone danie, przy minimalnym nakładzie pracy.  Takim rozwiązaniem jest ICS-Master Chef – funkcja automatycznego kucharza. Wystarczy tylko wybrać jeden z 12 rodzajów potraw, a piekarnik samodzielnie dobierze najlepszy sposób pieczenia, gwarantując nam kulinarny sukces. Doskonałe efekty osiągniemy także korzystając z opcji pieczenia w niskiej temperaturze, niezastąpionej przy przyrządzaniu delikatnych, soczystych dań z mięs i ryb, serwowanych np. podczas uroczystych rodzinnych spotkań. Przydatna jest również Książka Kucharska z 50 automatycznymi programami pieczenia najpopularniejszych potraw.

W pełni bezpieczne korzystanie z urządzenia możliwe jest dzięki systemowi Impulse – technologii, która sprawia, że danie wysuwa się z wnętrza piekarnika w momencie otwierania drzwi, co ogranicza kontakt z gorącą powierzchnią. Nieskazitelną czystość zapewnia z kolei funkcja czyszczenia pirolitycznego, zamieniająca zanieczyszczenia w łatwy do usunięcia popiół.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *