Prysznic po włosku: Antonio Lupi Meteo

Prysznic po włosku: Antonio Lupi Meteo

Lubimy włoski design. I pomysły takie jak górny prysznic Meteo. Mocowane pod sufitem płyty są niemałe, ale z pewnością ucieszą oczy i ciało! I jak zapewnia producent są całkiem oszczędne. W deszczownie wbudowano bowiem ograniczniki przepływu. Strumień wody dzieli się pomiędzy 3 sekcje: obwodową, kaskadę i centralną. Oczywiście poszczególne dysze można uruchamiać osobno albo jednocześnie. Wedle uznania rzecz jasna.

Deszczownię zaprojektowano tak, by można ją było osadzić w suficie poprzez specjalną ramę. Rama pasuje do sufitu podwieszanego jak i do tradycyjnego. Dostępna jest w kilku kolorach i wykonaniu: ze stali nierdzewnej (polakierowana na czarno lub biało). W ramach opcji lustro i oświetlenie LED. Włosi chwalą się nawet specjalnie dobraną kolorystyką LED i programem terapii świetlnej (chromoterapii). Wszystko sterowane zdalnie przy użyciu pilota. Póki co o aplikacji na smartfona jeszcze nikt nie wspomina.

Wymiary? Zależnie od modelu. Dostępne są wersje kwadratowe i prostokątne. Do wyboru odpowiednio: 35x35x11 cm i 35×52,5×11 cm. Oczywiście płyty można zestawiać ze sobą tworząc większą powierzchnię natrysku. Wszystko uzależnione od tego jak duża jest łazienka i brodzik lub inna powierzchnia przeznaczona na kąpiel.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *