Samsung: ekonomiczny TV z krawędziowym LED

Samsung: ekonomiczny TV z krawędziowym LED

Pora na przystępniejsze cenowo telewizory Samsunga. Koreańska firma wprowadza zatem dwie serie: F4000 i F5000. Choć w zamierzeniu dość budżetowe, to jednak wcale nie ubogo wyposażone. Jak wygląda ekonomiczny telewizor LED z podświetleniem krawędziowym w wykonaniu Samsunga? Poniżej szczegóły.

Samsung LED serii F4000 i F5000 to doskonała oferta dla wszystkich, którzy szukają zaawansowanego i wyposażonego w najnowsze technologie sprzętu w przystępnej cenie. Urządzenia zostały wyposażone w funkcję S-Recommendation (modele: F4500, F5300, F5400, F5500 i F5700), która na podstawie najczęściej oglądanych kanałów i programów sama rekomenduje widzowi najbliższe jego upodobaniom programy telewizyjne i filmy. W wielu modelach tych telewizorów z tych serii znajdziemy też  udoskonalony interfejs użytkownika Samsung Smart Hub i możliwość nagrywania dzięki funkcji PVR (modele: F4500, F5300, F5400, F5500, F5700). Wbudowane WiFi pozwala w łatwy sposób korzystać z  platformy Samsung Smart TV zapewniającej dostęp do najszerszej na rynku bazy 70-ciu polskich aplikacji i ponad 400 globalnych aplikacji (modele F4500, F5300, F5400, F5500 i F5700).

S-Recommendation: indywidualna rekomendacja filmów i programów telewizyjnych
Dzięki funkcji S-Recommendation telewizor najnowszej generacji Samsung Smart TV ułatwi wszystkim odnalezienie filmu lub programu, który chcielibyśmy obejrzeć. Po jej uruchomieniu przy pierwszej konfiguracji telewizor Smart TV zaczyna gromadzić i analizować historię oglądanych programów i filmów czy wydarzeń sportowych. Po czterech, pięciu tygodniach  po włączeniu telewizora w sekcji WARTO OBEJRZEĆ – jednym z czterech ekranów nowego interfejsu Samsung Smart TV pojawią się rekomendowane propozycje z bieżącej oferty programów dopasowanych do preferencji użytkownika. Analogicznie działający system rekomendacji pojawi się także w przypadku oferty filmów na życzenie, z których użytkownicy korzystają dzięki platformie Smart TV.

Smart TV: świat rozrywki w zasięgu ręki
Samsung Smart TV to koncepcja korzystania z różnych mediów na ekranie telewizora, nie ograniczona ramówką. Dzięki stałemu dostępowi do sieci, możliwości instalowania aplikacji oraz zintegrowanych z nimi usług VOD, nowoczesny telewizor stał się pierwszym prawdziwym centrum domowej rozrywki oraz edukacji. Telewizor można podłączyć do internetu przez Wi-Fi lub za pomocą kabla sieciowego. Potem wystarczy już kilka prostych kroków, aby w pełni cieszyć się pełną ofertą Smart TV. Poprzez aplikacje TVP Player, IPLA czy TVN Player – w telewizorach Samsung, w prosty sposób można uzyskać dostęp do najpopularniejszych programów telewizyjnych z oferty telewizji publicznej, TVN oraz Polsatu Cyfrowego oraz do wielu tysięcy filmów.

Ponadto, udoskonalony interfejs użytkownika Smart Hub, został zaprojektowany jako wygodny przewodnik po multimediach i innych treściach. Umożliwia wyszukiwanie interesujących treści na pięciu interaktywnych panelach. Obejmują one programy telewizyjne, ofertę filmów na życzenie, serwisy społecznościowe, aplikacje oraz dostęp do filmów czy zdjęć, które przechowujemy na domowych komputerach, dyskach sieciowych, w smartfonach czy tabletach podłączonych do domowej sieci.
W skład serii F4000 wchodzi model F4000 i F4500. Seria F5000 to modele: F5000, F5300, F5400, F5500, F5700. Oferta najnowszych telewizorów LED Samsung obejmuje rozmiary ekranów od 19″ do 50″. Na Polskim rynku telewizory Samsung serii F4000 i F5000 będą dostępne na początku drugiego kwartału 2013 roku.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *