Sterowanie dotykowe także w kuchni

Sterowanie dotykowe także w kuchni

Wygodniejsze sterowanie trafia także do urządzeń, które są niezbędne w kuchni, czyli do AGD: piekarników, płyt głównych czy kuchni mikrofalowych. Nic nie odstaje jak w przypadku klasycznych pokręteł w bardziej konwencjonalnym sprzęcie. A tym samym nie burzy koncepcji wystroju kuchni. Do tego niezmiennie modna klasyczna czerń i mamy nowoczesną kuchnię.

A jaki sprzęt? Tym razem nowymi rozwiązaniami chwali się De Dietrich: marka, która chwali się ponad 300 letnią tradycją! Tak, to nie pomyłka. Niemniej trudno oczekiwać, że 300 lat temu wytwarzano sprzęt AGD . Niemniej w historii firmy graniczną datą jest 1902, w którym firma postanowiła się skoncentrować na urządzeniach domowych. A obecnie? Oto materiał poświęcony nowej serii urządzeń: Dark Pearl.

Ponadczasowa, elegancka czerń od lat obecna jest na najlepszych pokazach mody, w nowoczesnych, luksusowych wnętrzach i wielu wysmakowanych stylizacjach. Ta klasyczna barwa króluje również w linii ekskluzywnych urządzeń AGD – Dark Pearl, z kolekcji marki De Dietrich. Oprócz wytwornej kolorystyki, płyta indukcyjna, piekarnik oraz kuchenka mikrofalowa posiadają także cała gamę zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Linię Dark Pearl o barwie głębokiej czerni z połyskiem, tworzą produkty o minimalistycznej stylistyce, ale z bogactwem innowacyjnych funkcji do gotowania i pieczenia m.in. płyta indukcyjna DTI1043XE, piekarnik DOP1140B oraz kuchenka mikrofalowa DME1135B.

Płyta DTI1043XE wyposażona jest w obszerne pole Continuum, o wymiarach 40×23 cm, pozwalające na dużą swobodę podczas gotowania i stosowanie nawet większych naczyń. 16 poziomów mocy z opcją Booster umożliwia idealne dostosowanie temperatury do przygotowywanego dania. Funkcja Elapsed Time informuje o tym, jak długo pole grzeje z aktualnie zaprogramowaną mocą, natomiast funkcja Switch umożliwia przesunięcie naczynia z jednego pola na drugie, przy zachowaniu bieżących ustawień. Z kolei funkcja Boil opracowana została z myślą o szybkim doprowadzeniu wody do wrzenia – dzięki niej płyta automatycznie określa czas potrzebny do zagotowania wskazanej ilości wody.

Piekarnik DOP1140B obsługiwany jest za pomocą podświetlanego, wygodnego pokrętła Twin-HIFI, ułatwiającego dostęp do menu. Zaprogramowano w nim 9 funkcji pieczenia, w tym opcję „chleb” do wypieku doskonałego domowego pieczywa. Urządzenie wyposażone jest także w grill z 4 poziomami mocy. System czyszczenia pirolitycznego Pyro-Turbo, z 3 trybami do wyboru, umożliwia zachowanie wnętrza piekarnika w idealnej czystości.

Kuchenka mikrofalowa DME1135B, o pojemności 40 l, również sterowana jest za pomocą podświetlanego pokrętła Twin-HIFI oraz przycisków dotykowych. Urządzenie umożliwia gotowanie na dwóch poziomach oraz błyskawiczne rozmrażanie żywności, dzięki funkcji Speed Defrost. Kuchenka wyposażona jest ponadto w 10 poziomów mocy oraz minutnik.

 

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *