Targi Dom Inteligentny pod patronatem Wprost

Targi Dom Inteligentny pod patronatem Wprost

DRUGIE POLSKIE TARGI DOM INTELIGENTNY 2013 oraz WYSTAWA SPRZĘTU AUDIO/VIDEO I KINA DOMOWEGO odbędą się w dniach 4-6 października 2013 na terenie SOHO FACTORY w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 25. Tegoroczna edycja targów odbędzie się pod patronatem tygodnika Wprost. W tygodniku ukaże się również specjalny dodatek targowy.

Targi i wystawcy pokazują „na żywo” nowoczesne i ekologiczne  rozwiązania, technologie inteligentnego zarządzania budynkiem oraz wystawę szeroko rozumianych systemów audio/video i kina domowego.

Swoją obecność na targach 2013 potwierdzili już liczni producenci i dystrybutorzy rozwiązań domów inteligentnych, systemów kina domowego, a także instalatorzy branżowi i Architekci, bez współpracy z którymi budowa nowoczesnego domu nie jest możliwa. Jest to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie Inwestor może spotkać, poznać i wybrać dostawców i wykonawców swojej inwestycji w nowoczesny dom!

W trakcie imprezy odbędą się także liczne wykłady i prezentacje ekspertów oraz producentów urządzeń dla profesjonalistów i Inwestorów. Na widzów czekać mają fantastyczne stoiska prezentujące zasady działania domów inteligentnych, pasywnych i zeroenergetycznych, specjalnie na ten cel budowane sale kinowe oraz prezentacje nowości elektronicznych, również tych prosto z berlińskiej IFY.

Dodatkową atrakcją dla zwiedzających będzie wystawa pt. „inteligentny garaż” gdzie producenci samochodów przedstawią najnowsze modele samochodów wyposażonych w inteligentne technologie na miarę kolejnej epoki. Niektóre z nich będzie można nawet testować na miejscu.

Patronat medialny nad imprezą obejmują między innymi:

TV DOMO+, Radio Kolor, Dobre Wnętrze, Murator, Architektura, Komputer Świat, Audio/Video, MALEMEN, Fachowy Elektryk, Inteligentny Budynek, Magazyn Consido, kmh, iNFOMARKET, GT, Autostrada…

Hale targowe będą czynne od godziny 9.00 do 18.00 przez trzy dni targowe.

Wejściówka dzienna kosztuje 20 pln, dzieci do lat 13-tu pod opieką dorosłego wchodzą gratis. Wejściówki są indywidualne.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *