Targi: dom inteligentny wg. Delta Dore

Targi: dom inteligentny wg. Delta Dore

Dom inteligentny według DELTA DORE to inaczej dom interaktywny, którym możemy sterować lokalnie lub zdalnie za pomocą smartfonów czy tabletów, kreować zależności i budować scenariusze. Bezprzewodowe rozwiązania automatyki pozwalają na sterowanie roletami, oświetleniem, bramami wjazdowymi i garażowymi, wentylacją, ogrzewaniem, alarmem… ; to oszczędność energii oraz łatwość instalowania zarówno dla mieszkań nowych jak i już istniejących.

Automatyka DELTA DORE zapewnia centralizację sterowania wszystkimi aplikacjami znajdującymi się w domu przy wykorzystaniu ekranów i układów sterowania dla zwiększenia komfortu życia codziennego

Kontroluj i steruj swoim domem, Oszczędzaj czas, energię i zwiększ komfort użytkowania!

 

– Bardzo prosty montaż

Bezprzewodowe rozwiązania DELTA DORE są idealne do instalacji, gdyż umożliwiają rozbudowę systemu w dowolnie wybranym momencie bez dodatkowych prac montażowych, kucia ścian czy przeciągania kabli.

– Dostępność i prostota użytkowania

System DELTA DORE jest łatwy w użyciu dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Jest przeznaczony zarówno dla mieszkań nowych jak i już istniejących; To możliwość doboru urządzeń sterujących w dowolnej konfiguracji i w dowolnie wybranym momencie – to rozwój krok po kroku zgodnie z rytmem Twoich potrzeb i możliwości!

Zdalne sterowanie a bezpieczeństwo i oszczędność energii

Dzięki specjalnej aplikacji na tablety i smartfony możesz sterować swoim domem zdalnie przez Internet : sprawdź czy dom jest bezpieczny, symuluj obecność, ustaw odpowiednią dla Ciebie temperaturę, bądź pewny, że wyłączyłeś wszystkie światła i ….. oszczędzaj energię!

 

Komfort życia codziennego!

Dzięki bezprzewodowym rozwiązaniom Delta Dore, możesz centralizować sterowanie wszystkimi aplikacjami z jednego tylko punktu sterowania !

Twórz proste scenariusze do jednoczesnego sterowania wieloma elementami automatyki. Programowanie scenariuszy to oszczędność czasu, która uwalnia Cię od wykonywania codziennie powtarzanych czynności przyciskania różnych wyłączników, pilotów, czy ekranów sterowniczych.

Na przykład zaprogramuj otwieranie i zamykanie rolet o stałej godzinie lub utwórz scenariusz „wyjście z domu», który pozwala wyłączyć wszystkie światła, zamknąć rolety, obniżyć temperaturę i aktywować system alarmowy – a to wszystko za jednym dotknięciem na ekranie sterującym, tablecie czy smartfonie..

 

Zmieniaj natężenie oświetlenia, aby stworzyć odpowiedni nastrój lub utwórz scenariusze świetlne dopasowane do różnych wydarzeń i sytuacji życia codziennego.

Centralizuj programowanie rolet; automatyczne zamykanie o zachodzie słońca polepsza skuteczność izolacji. Programowanie lub sterowanie roletami za pomocą zegara astronomicznego wbudowanego w programator, pozwala na zatrzymanie utraty ciepła okien w przypadku spadku temperatury w nocy lub w zimne dni!

Zautomatyzuj proces zapalania i gaszenia światła w ogrodzie, tarasie lub w całym domu podczas Twojej nieobecności.

 

Oszczędność energii i zmniejszenie kosztów!

Po podwyżce cen za energię, obniżenie kosztów jej zużycia to jedno z najważniejszych wyzwań dnia codziennego. Rozwiązania DELTA DORE umożliwiają zmniejszenie zużycia energii odpowiadając jednocześnie na indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

Programowanie ogrzewania pozwala na automatyczne obniżenie temperatury zadanej na okres snu lub nieobecności w każdym dniu tygodnia zarówno w jednej jak i wielu strefach grzewczych w domu.

Programowanie połączone z inteligentną regulacją przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii aż do 25%!

Programowanie czasowe czuwa w nocy nad wyłączaniem pozostawionego przypadkowo oświetlenia i urządzeń w stanie czuwania

 

Programowanie rolet i żaluzji pozwala na automatyczną regulację temperatury wewnętrznej i korzystanie ze słońca ; ogrzej budynek w zimie lub opuszczaj rolety w lecie w celu ochrony przed słońcem i nagrzaniem wnętrza.

Dzięki sterowaniu zmianą natężenia oświetlenia, optymalizuj zużycie energii ustawiając poziom oświetlenia w zależności od potrzeby danej chwili.

 

Ochrona i bezpieczeństwo!

System alarmowy Delta Dore to nie tylko kontrola, wykrywanie próby wejścia osób niepowołanych, sygnalizacja włamania i napadu; to również wykrywanie i sygnalizacja pożaru, zalania, odcięcia prądu, obecności gazu lub czadu w powietrzu

Korzystaj z bezprzewodowego systemu alarmowego, którego autonomia i łatwość użytkowania zagwarantuje bezpieczeństwo w każdych okolicznościach.

 

Ewolucyjna ochrona : w dowolnie wybranym momencie zainstaluj dodatkowe czujniki, syrenę czy sterowniki w celu rozwinięcia Twojego systemu alarmowego.

Zdalna kontrola : system alarmowy poprzez telefon komórkowy możesz nie tylko zostać powiadomionymi o ewentualnych wydarzeniach w domu, ale również możesz zabezpieczyć się symulując obecność ( gaszenie, zapalanie świateł, otwieranie zamykanie rolet) podczas dłuższego pobytu poza domem.

System połączony : Dzięki technologii radiowej, połącz system alarmowy z silnikami rolet, które zamkną się w momencie włamania lub otworzą automatycznie w przypadku wykrycia dymu.

 

Twój dom pod kontrolą zawsze i wszędzie!

Dzięki aplikacji iTYDOM, steruj zdalnie wszystkimi produktami DELTA DORE  w Twoim domu, za pomocą tabletu lub smartfonu.

Bądź w kontakcie z własnym domem : podnieś temperaturę w domu przed Twoim powrotem, opuść rolety w przypadku spóźnienia .

Bądź gotowy na nieprzewidziane sytuacje : zdalnie aktywuj alarm, jeżeli ktoś z członków rodziny o tym zapomniał, otwórz drzwi do garażu dzieciom, które wcześniej wróciły ze szkoły..

Gdziekolwiek jesteś, programuj, kontroluj i steruj swoim Dom za pomocą smartfonu lub tabletu.

Interfejs intuicyjny i prosty w użytkowaniu

Aplikacja do ściągnięcia za darmo i bez rejestracji

Zabezpieczone połączenie IP oraz identyfikacja za pomocą hasła

Informacja zwrotna o stanie systemu alarmowego, ogrzewania, oświetlenia …

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *