Targi: pierwsza w Polsce ściana wideo 4K – 7,2×2,1 metra!

Targi: pierwsza w Polsce ściana wideo 4K – 7,2×2,1 metra!

Po raz pierwszy w Polsce będzie można na własne oczy przekonać się jak wygląda i jaki obraz zapewnia najnowsza technologia wielkich ścian wideo. Firma 3Logic na tegorocznych targach Dom Inteligentny zaprezentuje najnowszy produkt Leyard – video wall 4K Ultra HD o rozmiarach 7,2 x 2,1 metra.

Leyard w 2010 roku po raz pierwszy pokazał video wall o niewielkim rozstawie pikseli, który został zaprojektowany w celu zastąpienia starzejących się  ścian wideo opartych o technologie LCD i DLP. Brak ramek i szwów, doskonała jakość obrazu i praktyczny brak ograniczeń co do wielkości obrazu, sprawiają, że oparty o diody LED video wall Leyard to najnowsza generacja rozwiązań stosowanych przez nadawców TV oraz ochronę i nadzór  telewizji dozorowej, wykorzystywanych w zarządzaniu ruchem, centrach zarządzania  kryzysowego, centrach dowodzenia, salach konferencyjnych oraz wszędzie tam, gdzie sprawdzają się duże i niezawodne ściany wideo.

Technologia 4K, czyli podwójnej rozdzielczości Full HD, zwana także Ultra HD pozwala na prezentację obrazu o szczegółowości niedostępnej dla mniejszych rozdzielczości. W wielu przypadkach (np. w przypadku podglądu monitoringu) możliwość jednoczesnego oglądania kilku obrazów HD może być nie do przecenienia.

Ponadto 3Logic zaprezentuje także totem Leyard oparty o technologię LED, który znajduje zastosowanie na rynku komercyjnym, jako high-endowy nośnik reklamowy i prezentacyjny o oszołamiającej jakości obrazu.

Te i wiele innych nowości technologicznych będzie można zobaczyć na stoisku 3Logic. Zapraszamy do hali 16 stoisko nr 26 na targach Dom Inteligentny Soho Factory ul. Mińska 25.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *