Sobota – dzień zdecydowanie targowy

Sobota – dzień zdecydowanie targowy

Dzisiejsze hity? Czegokolwiek nie wymienić – budziło ogromne zainteresowanie. Cieszymy się, że hasło, które wielokrotnie powtarzaliśmy – nie powtarzaliśmy na marne: spotkajmy się. Jeśli planujecie budowę domu, modernizację, zakup mieszkania, remont – możecie wszelkie swoje plany zweryfikować podczas targów. Co ważne: poznać różne rozwiązania. Co ważne alternatywne a nie tylko „jedynie słuszne:, by dopasować inwestycję do swoich potrzeb i oczekiwań.

Nie tylko fani domowej automatyki będą usatysfkacjonowani. Przyznajemy: jest dla Was mnóstwo atrakcji, ale zautomatyzowany dom jest na pierwszym planie. Od najmniejszych detali takich jak kontakty i wyłączniki ścienne, po systemy zabezpieczeń i przepiękne wzorniczo i technicznie panele do zarządzania całym domem. Zdalnie sterowane oświetlenie i rolety. Domofony z funkcją łączności z całym światem – poprzez Skype.

Nie zawiodą się również miłośnicy doskonałej rozrywki. Na targach możecie bliżej poznać prawdziwe systemy multiroom. Dla estetów – niewidzialne głośniki do schowania w ścianie. Niezwykłe telewizory. Od 84 calowego LG począwszy, przez ekskluzywne Loewe z 24 karatowym złotem i automatycznie obracany Bang &Olufsen. Tylko u nas premiery prototypowych telewizorów z wykończeniem dostosowanym do architektury wnętrza. A także niezwykłe lustra, które jednocześnie pełnią funkcję telewizora.No i oczywiście wspaniałe projektory laserowe i 4K wraz ze specjalną salą kinową dla miłośników najwyższej rozdzielczości. Dla nich zresztą jest również pierwsza w Polsce ściana 4K. Robi wrażenie. A dla purystów:  przepiękne gramofony i wszystko czego potrzebuje audiofilska dusza.

Nie sposób zapomnieć o pomysłowych meblach i pomysłach na aranżacje wnętrz. Ponadto o nowoczesnym ogrodzie z automatyczną kosiarką.

A także o inteligentnym garażu pełnym niezwykłych samochodów. Porsche Panamera podłączona do prądu, Opel Ampera i elektryczny Nissan Leaf, który niezmordowanie zasila ekspress do kawy. Pracujący na niezłych obrotach.

A na koniec warto wspomnieć o ekspertach, którzy przygotowali szereg wykładów i prelekcji. By także zyskać nowe spojrzenie na świat domowej automatyki.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *