Targi: pstryczek inaczej. Zupełnie inaczej

Targi: pstryczek inaczej. Zupełnie inaczej

Diabeł tkwi w szczegółach. Czasem nawet najdrobniejszy detal potrafi zepsuć wysmakowane wnętrze starannie przygotowane przez projektanta. Jaki detal? Choćby banalny ścienny pstryczek. Banalny? W przypadku Nota Bene można być pewnym, że z pewnością nie zepsuje.

Kolekcja powstała pod wpływem podszeptów rynku. A co to były za podszepty? Wystarczy zerknąć na ciekawe pomysły a na targach samemu ocenić wykonanie. Oto przykłady. Połączenie aluminium, stali szlachetnej i kryształu Swarovskiego. Minimalistyczna forma. Stonowane barwy i spore możliwości dostosowania do wnętrza: Perche no. Albo Vitrum. Pomysłowe połączenie amerykańskiego szkła witrażowego i ramki ze szlachetnej stali. Można by tak jeszcze długo wymieniać. Najlepiej jednak zerknijcie sami. Warto zacząć od zdjęć, a potem bliskich spotkań trzeciego stopnia. Gdzie? Na targach rzecz jasna.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *