Wystawa ISE 2013: premiery Epsona

Wystawa ISE 2013: premiery Epsona

Stosunkowo niedaleko, bo w Amsterdamie trwają branżowe targi ISE. Jeśli jeszcze o nich nie słyszeliście to pora wpisać koniec stycznia do terminarza. Wtedy bowiem co roku odbywają się targi kluczowe dla branży profesjonalnych systemów AV a także różnorodnych systemów elektronicznych, które można wykorzystać także w domu inteligentnym. Przegląd ciekawych rozwiązań z ISE zaczynamy od Epsona. Firma pokazała aż 6 nowych projektorów.

Epson pokazał modele przeznaczone do montażu w audytoriach, aulach wykładowych i dużych salach konferencyjnych. Projektory mają wymienne obiektywy, pasują do nich także obiektywy z serii Epson EB-G5 (prócz 1 modelu) — jest to bardzo istotne, zwłaszcza dla firm, które mają już projektory instalacyjne Epson i chcą je wymienić na nowsze.

Do tej serii należą modele Epson EB-G6650WU, EB-G6550WU, EB-G6450WU, EB-G6250W, EB-G6050W i EB-G6350. Wszystkie modele odznaczają się bardzo wysokim poziomem jasności, od 4500 do 7000 lm, a różnią się rozdzielczością. System 3LCD firmy Epson gwarantuje wierne odtworzenie soczystych kolorów, a równie wysokie natężenie światła białego i barwnego pozwala na wyświetlanie obrazów w różnych warunkach oświetleniowych.

Projektor można ponadto obracać w pionie o 360 stopni, użytkownicy mogą więc z łatwością kierować projekcję na dowolne miejsce w sali.

Wszystkie modele są wyposażone w szereg funkcji, które ułatwiają ich konfigurowanie i obsługę, jak wyrównanie pikseli i ujednolicenie kolorów. Dzięki tym funkcjom po zamontowaniu projektorów można całkowicie skupić się na prezentowaniu materiału, nie tracąc czasu na regulowanie ustawień ekranu.

„Wszystkie modele oferują jasny obraz o najwyższej jakości pozwalający na naprawdę sugestywne projekcje. Jako producent projektorów zajmujemy pierwsze miejsce na świecie od ponad dekady, więc firmy mogą mieć pewność, że ważne prezentacje będą pokazywane z najwyższą możliwą jakością” – powiedział Karol Andruszkiewicz, manager produktu w polskim oddziale Epson Europe.

Projektory Epson EB-G6650WU, EB-G6550WU, EB-G6450WU, EB-G6350, EB-G6250W, EB-G6050W będą dostępne wiosną 2013 r. Sugerowane ceny detaliczne nie są jeszcze ustalone.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *