Za dużo sprzętu na biurku?

Za dużo sprzętu na biurku?

Nie podejrzewamy Was o to, że macie 5 iPadów. Ale jeśli bardzo lubicie Apple to zapewne iPad, iPhone czy iPod jest w waszej kolekcji. A wtedy praktyczna stacja przyda się nie tylko by wszystko mieć sensownie pod ręką ale przy okazji doładować baterie. Oto jeden z wielu ciekawych gadżetów z CES: Griifin PowerDock 5.

PowerDock 5 to przysłowiowe 2 w 1. Ułatwi utrzymanie porządku na biurku a jednocześnie przyda się jako zasilacz do ładowania baterii. Teoretycznie zaprojektowano go po to by ładować jednocześnie 5 tabletów. Ale równie dobrze może to być i inny sprzęt, gdyż  w podstawę wbudowano 5 portów USB. Każdy z nich zapewnia 10W (napięcie 5 V i ładowanie 2.1A), więc poradzi sobie nawet z dużym tabletem.

Producent twierdzi, że podczas projektowania nowej podstawy uwzględniono nawet tablety w ochronnych etui. Innymi słowy, kto zainwestował nawet w niemal pancerne etui na tablet ma szansę zmieścić zestaw we właściwej przegródce.

Na koniec krótko o dostępności i kosztach. Griffin deklaruje, że PowerDock 5 pojawi się w sprzedaży wiosną tego roku. Cena w USA: 99 USD.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *