Zdalne sterowanie domowym systemem grzewczym

Zdalne sterowanie domowym systemem grzewczym

Kiedy rozpocząć ogrzewanie własnego domu? Nie łatwo o decyzję, gdy temperatura na zewnątrz powoli spada. Niemniej niezależnie od tego kiedy zaczniemy grzać, zdalne sterowanie może być przydatnym rozwiązaniem. Szczególnie sterowanie na odległość. Czasami nawet na dużą odległość od domu. Łącznikiem między nami a domowym systemem ogrzewania staje się aplikacja w smartfonie. Całkiem przyjemnie pokazana na filmach.

Aplikacja EasyControl pozwala na zdalne sterowanie domowym systemem ogrzewania. Teraz, aby z dowolnego miejsca zarządzać domową instalacją grzewczą, wystarczy smartfon lub tablet, połączenie z Internetem i moduł Logamatic web KM200 marki Buderus.

Moduł Logamatic web KM200 łączy instalację grzewczą z Internetem lub lokalną siecią WiFi. Służy do przekształcania danych wprowadzanych za pomocą aplikacji Buderus EasyControl w polecenia regulacyjne wysyłane instalacji grzewczej.

Aplikacja EasyControl jest intuicyjna w obsłudze i zapewnia stały dostęp do ustawień parametrów systemu grzewczego. Dzięki temu możliwa jest na przykład zdalna regulacja temperatury, kiedy przebywającym w pomieszczeniu starszym osobom lub dzieciom jest zbyt zimno lub zbyt ciepło, a my znajdujemy się poza domem.

EasyControl pozwala śledzić dane dotyczące pracy kotła, wysokości temperatur wewnątrz i na zewnątrz budynku, a w przypadku zainstalowania kolektorów słonecznych, dostarcza także informacje na temat uzysku solarnego.

Aplikacja EasyControl współpracuje ze wszystkimi kotłami marki Buderus wyposażonymi w system regulacyjny Logamatic EMS lub EMS plus z regulatorem RC35. Można ją pobrać ze sklepu App Store.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *