Parrot Flower Power – inteligentny czujnik dla roślin

Parrot Flower Power – inteligentny czujnik dla roślin

Żaden dom inteligentny nie może obejść się bez roślin. Ale jak o nie dbać mądrze?

Parrot Flower Power to przydatne urządzenie, które monitoruje i analizuje cztery czynniki niezbędne dla wzrostu roślin: wilgotność gleby, nawozy, temperaturę otoczenia i natężenie światła. Ddzięki dedykowanej aplikacji, stworzonej we współpracy z międzynarodowymi botanikami, pomaga w opiece nad roślinami.

 

Wystarczy “zasadzić” Parrot Flower Power blisko rośliny, wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz, w doniczce lub na otwartym terenie. Czujnik w czasie rzeczywistym dokładnie sprawdza i monitoruje parametry niezbędne dla wzrostu i dobrego zdrowia roślin: wilgotność gleby, nawozy, temperaturę otoczenia i natężenie światła. Można rozmieścić tyle czujników Parrot Flower Power, ile jest roślin do monitorowania. Można też przypisać kilka roślin do jednego czujnika.

 

Dane przypisane dla każdej rośliny przechowywane są w pamięci flash czujnika Parrot Flower Power i regularnie przekazywane za pośrednictwem Bluetooth Smart1 do smartfona lub tabletu wyposażonego w aplikację Flower Power.

 

Roślinę można wybrać w aplikacji z biblioteki liczącej ponad 6000 roślin, drzew i warzyw (2000 gatunków) przygotowanej w ramach współpracy z francuskimi, holenderskimi i amerykańskimi botanikami.

 

Sugerowana cena detaliczna: 212 zł

www.parrot.com

Kategoria TV / AUDIO / VIDEO

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *