Wystawcy DOM INTELIGENTNY 2014 na Narodowym

Wystawcy DOM INTELIGENTNY 2014 na Narodowym

Tym razem technika XXI wieku zawiodła i wielu odbiorców nie otrzymało mailowego zaproszenia organizatora targów na spotkanie informacyjne, lampkę noworocznego szampana i zwiedzanie oferowanych powierzchni wystawienniczych. Pomimo to Ci, którzy zaproszenia otrzymali licznie dotarli i na pewno nie żałowali poświęconego czasu.

Zarząd DI Media&Co wspólnie z Dyrektorem PL 2012+ precyzyjnie opowiedzieli o kuluarach przeprowadzki targów z gościnnego i klimatycznego Soho Factory do okazałego i bardzo prestiżowego klubu BIZNES Stadionu Narodowego w Warszawie. Przedstawiono również szczegóły oferty wystawienniczej, nowoczesne zaplecze logistyczne i dostępną techniką informacyjno-reklamową Stadionu i sale konferencyjne. Opowiedziano o kampanii reklamowej targów 2014 i partnerach strategicznych oraz współpracy z firmą Vitrus, która w czasie targów zorganizuje konferencje dla architektów i projektantów.

Następnie uczestnicy spotkania zwiedzali oferowane powierzchnie wystawiennicze dla branży dom inteligentny, dom pasywny, dom zero energetyczny, instalatorów, projektantów, architektów oraz loże VIP przeznaczone na Wystawę Sprzętu Kina Domowego oraz garaż stadionu, gdzie odbędzie się równocześnie impreza towarzysząca – wystawa Inteligentny e-garaż, czyli pokaz najnowocześniejszych samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Już podczas spotkania podano informacje o podpisanych już umowach z Wystawcami, a kolejni rezerwowali stoiska. Tak więc oferowana powierzchnia wystawiennicza już pierwszego dnia sprzedaży skurczyła się o kilkaset metrów kwadratowych, co zapewne zachęci kolejnych Wystawców, a odwiedzający będą mogli wybierać spośród znacznie większej oferty niż dotąd. Zapraszamy!

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *