2 nagrody EISA dla marki Pioneer

2 nagrody EISA dla marki Pioneer

Pioneer otrzymał w tym roku aż dwie, prestiżowe nagrody EISA 2015-2016! Nagrodzony został amplituner kina domowego VSX-930 oraz odtwarzacz Blu-ray BDP-LX88.

EISA jest największą organizacją wydawców multimedialnych w Europie , zrzeszającą ponad 50 magazynów z 19 europejskich krajów. Każdego roku, jury składające się z redaktorów naczelnych tychże czasopism wybiera wyróżniające się produkty i technologie, w szerokim zakresie kategorii produktów audio.

VSX-930: Europejski Amplituner Kina Domowego 2015-2016
Opinia Jury: VSX-930 to kolejny sukces Pioneera, owoc wieloletniego doświadczenia firmy w zakresie dźwięku przestrzennego. Jego podstawy tworzą dokładny system autokalibracji MCACC Pro z pełnopasmową kontrolą fazy, system 7.2 i Dolby Atmos. Bardzo dobry dźwięk – zarówno kinowy, jak i stereofoniczny – nie byłby jednak możliwy bez solidnych końcówek mocy i odpowiedniego zasilania, o co Pioneer, jak zwykle, zadbał. Urządzenie jest bardzo wszechstronne, wspierając Spotify, Bluetooth i sygnały wysokiej rozdzielczości, w tym DSD. Doskonała aplikacja iControlAV5 pozwala na intuicyjne sterowanie, zapewniając łatwy dostęp do wielu funkcji. Siedem wejść i dwa wyjścia HDMI obsługujące formaty HDCP 2.2 i 4K są przygotowane do współpracy z telewizorami Ultra HD. Cena tak wyposażonego amplitunera jest bardzo atrakcyjna.

BDP-LX88: Europejski Odtwarzacz Blu-ray 2015-2016
Opinia Jury: Emanujący wspaniałym stylem, imponujący ciężką, stabilną konstrukcją Pioneer BDP-LX88 jest w każdym calu odtwarzaczem najwyższej klasy. Świetnie wyposażony i bardzo wszechstronny BDP-LX88 kręci płytami CD, DVD, Blu-ray, DVD-Audio i Super Audio CD, czyta pliki wysokiej rozdzielczości, w tym FLAC, ALAC i DSD, ściągając je z sieci i z wejścia USB. Odtwarzanie filmów i czystą prezentację najdrobniejszych detali obrazu wspiera firmowy układ Precise Pixel Driver, a także szereg regulacji dostępnych dla użytkownika. Jednocześnie pojawia się dźwięk na poziomie audiofilskim, sygnał audio dostępny jest zarówno na HDMI, jak i na wyjściach analogowych (w tym para XLR). BDP-LX88 to flagowy odtwarzacz płyt odpowiedni do najlepszych systemów kina domowego.

www.pioneer.pl

Tags Pioneer
Kategoria TV / AUDIO / VIDEO

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *