Automatyczne drzwi tarasowe

Automatyczne drzwi tarasowe

W ofercie nowosądeckiej firmy DAKO, producenta okien, drzwi, bram i rolet, znajdziemy automatyczne drzwi tarasowe HST. Zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania sprawiają, że drzwi są kompatybilne z systemem zarządzania domem inteligentnym.

Automatyczne drzwi tarasowe HST firmy DAKO wyposażone są w mechanizm automatycznego otwierania. Podnoszono-przesuwny system zamontowany w skrzydle pozwala na łatwe przesuwanie drzwi po specjalnych rolkach, bez względu na ich rozmiar. Dzięki automatyce Hautau skrzydłem można sterować za pomocą pilota oraz włączyć je w zintegrowany system zarządzania domem inteligentnym.

Rozwiązanie HST jest dostępne w trzech wariantach – kupujący mogą wybrać model wykonany z tworzywa PVC, drewna lub aluminium, dzięki czemu idealnie dopasują drzwi tarasowe do elewacji i wystroju domu. W celu zapewnienia komfortu użytkowania istnieje możliwość zlicowania progu z posadzką. Sprawi to, że z ciągu komunikacyjnego zniknie niewielka, ale uciążliwa dla mieszkańców przeszkoda. Konstrukcja drzwi pozwala na pełne otwarcie ruchomego skrzydła. Aby zapewnić ochronę przed przytrzaśnięciem, producent umożliwia zastosowanie jednego z dwóch systemów bezpieczeństwa – czujnika ruchu lub kurtyny laserowej. Zadaniem zabezpieczenia świetlnego jest wykrywanie obiektów pomiędzy wiązkami lasera w polu ochronnym, co sprawia że drzwi zatrzymują się przed przeszkodą. Ze względu na automatyczny system otwierania drzwi doskonale sprawdzają się również w obiektach użytkowanych przez osoby o ograniczonej sprawności motorycznej.

www.dako.eu

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *