Bank energii TP-LINK

Bank energii TP-LINK

W rok po debiucie modelu TL-PB10400 TP-LINK uzupełnia serię banków energii o dwa kolejne urządzenia – mniejsze, lżejsze i bardziej poręczne.

Model TL-PB5200 został wyposażony w akumulator o pojemności 5200 mAh, co pozwala na średnio dwa pełne naładowania smartfona (w zależności od pojemności baterii zasilanego urządzenia). Technologia inteligentnego ładowania identyfikuje urządzenie i dzięki mocnemu złączu USB, które odpowiednio dostosowuje natężenie prądu, bank energii ładuje je w najkrótszym możliwym czasie.

TL-PB2600 to najmniejszy bank energii z serii – rozmiarami i kształtem przypomina szminkę do ust. Został wyposażony w akumulator o pojemności 2600 mAh, co pozwala mniej więcej na jedno naładowanie smartfona.

Nowe banki energii TP-LINK współpracują z większością urządzeń mobilnych, takich jak tablety, smartfony i inne urządzenia ładowane napięciem 5V przez port USB.

http://www.jedynybank.pl/

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *